Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Teraz transakcje internetowe to raczej bezpieczna opcja o ile podchodzimy do niej z głową.
 3. Witam Wszystkich! Chciałabym zacząć solidnie dbać o swoją cerę. Zauważyłam, że teraz wiele osób podkreśla, że ważne jest stosowanie kremów z odpowiednią ochroną SPF. Pomyślałam sobie, że dokładniej rozeznam się w tym temacie. Szczerze mówiąc nie miałam pojęcia, że ochrona przeciwsłoneczna jest też istotna zimą. Na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/blog/ochrona-przeciwsloneczna-zima-1655902853.html przeczytałam artykuł poruszający właśnie to zagadnienie. Jestem bardzo ciekawa jakie Wy macie opinie w tym temacie.
 4. Niestety nie mam doświadczenia w tego typu kwestiach, ale z pewnością warto wybrać ofertę doświadczonej firmy.
 5. Cześć! W jakiej sieci macie swój telefon? Jesteście zadowoleni z usług dostawcy? Ja doszłam do wniosku, że te największe firmy, to zupełnie nie dbają o swoich wieloletnich klientów. Dlatego raz na jakiś czas warto przejrzeć inne oferty i tutaj trafiłam na sieć https://otvarta.pl/ - całkiem mi się podoba ich oferta, mają świetny internet mobilny, zasięg 5G. Do tego łatwe przeniesienie numeru i obecnie najtańszy abonament komórkowy. Co o tym sądzicie? Ktoś z was korzystał z usług tej sieci?
 6. dziewczyna16

  Ksiazki

  Ja też uwielbiam fantastykę
 7. Czy podajecie swoim dzieciom probiotyki i ogólnie rzecz biorąc suplementy zawierające zdrowe szczepy bakterii? Zwykle zaleca się je suplementować, kiedy dziecko przeszło ciężką infekcję i było kurowane antybiotykami, ale oprócz tego jest to sposób na budowanie odporności. Niektóre z takich szczepów bakterii są także zawarte w przetworach mlecznych (kefir, maślanka) oraz produktach kiszonych. Tutaj https://www.acidolac.pl/o-szczepach-bakterii macie ciekawe artykuły na ten temat, polecam przeczytać.
 8. To jest raczej kwestia indywidualnych preferencji
 9. Zapraszam! LINK ->> https://youtu.be/6ZZVMbbEKZg
 10. A może są gdzieś warsztaty gitarowe?
 11. Ja zawsze wcześniej szykuję sobie jakiś nieduży posiłek. Oczywiście zwracam duża uwagę na pochodzenie produktów spożywczych. Od kilku miesięcy żywność kupuję tylko w sklepach ekologicznych, na przykład w Biobabalscy - https://sklep.biobabalscy.pl/ i u miejscowych gospodarzy. Oprócz pozytywnego wpływu na zdrowie, widzę go też w efektywności nauki. Wiadomo - organizm bez toksyn pracuje lepiej! :)
 12. Zapraszam! LINK -> https://youtu.be/KnR8kTXBPU8
 13. Dołączam się do zapytajki. Od kilku dni też się nad tym zastanawiam.
 14. Dobrym wyciszaczem jest dywan. Dopiero uczę się grać i żeby nie zamęczyć sąsiadów mam zamiar właśnie go sobie kupić. Na stronie internetowej: https://4wall.pl/202_dywany sklepu 4wall home&decor jest duży wybór dywanów i na pewno coś wybiorę. Po 1 - żeby się trochę wyciszyć i po 2 - żeby umilić sobie czas nauki, bo wiadomo, lepiej się uczy w przyjemnym otoczeniu. :)
 15. Chciałabym zainwestować w smartfon realme seria 5. Który model polecacie?
 16. Planuję zainstalować na laptopie pakiet Office 2021. W jakim sklepie polecacie kupić tego typu oprogramowanie?
 17. Zapraszam! LINK ->> https://youtu.be/_K5KJtfwTzs
 18. Zapraszam! LINK ->> https://youtu.be/aTZijVVVL3w
 19. Jaki moduł nie jest mega drogi, a dobrze steruje softem typu Toontrack? Nie potrzebuje super brzmień live z modułu , bo bębny będą służyć do nagrywania ścieżek cyfrowych. Bardziej chodzi mi o reakcję na pady, a głównie na Hihat i dobrą komunikację przez midi lub usb. Bębny i talerze Dig-Drum (taki jest plan) Miałem zestaw TD-12 ale kilka lat temu sprzedałem i nie jestem na bieżąco
 20. dziewczyna16

  Słuchawki

  Odpowiednio dobrane słuchawki naprawdę robią robotę!
 21. i jak tam? Co finalnie udało się wybrać?
 22. Zauważyłam, że ostatnio temat pielęgnacji włosów stał się naprawdę bardzo popularny. Przyznam szczerze, że sama padłam poniekąd "ofiarą" tej mody. W każdym razie zauważyłam, że kondycja moich włosów znacznie się poprawiła od kiedy używam odpowiednich produktów. Moje włosy są średnioporowate. Na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/blog/pielegnacja-wlosow-srednioporowatych-1653565083.html znalazłam wpis, którym lekko się zainspirowałam rozpoczynając swoją przygodę z włosingiem :) Dajcie koniecznie znać co o tym sądzicie i czy również stosujecie równowagę PEH :)
 23. Witajcie, ostatnio sporo czytałam w sieci jeżeli chodzi o leasing operacyjny. Jest to rozwiązanie, które polega na przekazaniu do użytkowania środka trwałego w zamian za opłacanie rat. Z tego co zdążyłam się zorientować to jest to świetna i korzystana propozycja dla firm, które chcą uniknąć naliczenia podatku VAT w pełnej wysokości w momencie gdy dokonują zakupy danego środka trwałego. Na stronie: https://mleasing.pl/leasing-operacyjny/ znalazłam więcej informacji na ten temat. Podrzucam go również Wam, bo może akurat skorzystacie z tej wiedzy.
 24. Naprawdę świetnie, że dzielicie się takimi informacjami.
 25. Oferta tego sklepu wygląda naprawdę rozsądnie!
 26. Ja kompletnie nie znam się na tego typu kwestiach, więc niestety nie pomogę.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...