Jump to content

DarthDamin

Members
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

About DarthDamin

 • Birthday 11/08/1995

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.facebook.com/damian.k.23

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nie rozumiem kłótni i pouczeń O.o Skoro sam zarobi, to niech sobie kupi, liczy się z tym że może stracić, ale co z tego jeżeli to jego kasa. Najwyżej, jak nie spróbuje to się nie przekona, taka kolej rzeczy młodych ludzi. Ja na początku wynająłem sobie salkę w miejskim ośrodku kultury i z kolegą na gitarce razem uczyliśmy się grać 3 razy w tygodniu po szkole. Po roku uznałem że kupuje zestaw, warto też tak spróbować, ale jeżeli masz hajs, no to twoja wola :D Ja bym radził ci znaleźć jakiegoś Mapexa Voyager ( sam kupiłem shellset za 900zł, za reszte hardware i blaszki(jakieś 2500)). Tylko na podwójną stopkę musiałbyś zabulić jakieś 500 za pearla, z platformami ofc.
 2. DarthDamin

  Alesis DM8

  a oki :P. Tak więc słychać dźwięk "podłączenia" modułu itp itd. Ale co dalej? Reper nic nie wykrywa, Audacity w sumie też :-(
 3. DarthDamin

  Alesis DM8

  fakt , na to co pan tutkaprof napisał nie próbowałem :P MVA, nie przez Line in, albowiem USB :smile: I leci to kabelkiem, do wyjścia USB w kompie :D Chyba że czegoś nie zrozumiałem to z góry przepraszam :-(
 4. DarthDamin

  Alesis DM8

  Siemka. Jestem posiadaczem DM8'ki i chciałbym nagrać ścieżkę dźwiękową z modułu i dać ją zwyczajnie na komputer. Znajomy wspomniał mi że mogę to uczynić dzięki kablowi USB <--> USB-B. Szukałem kombinowałem juz na wszystkie sposoby chyba. Poddaje się, czy istnieje tu jakaś dusza która to ogarnia? Pozdrawiam.
 5. DarthDamin

  Alesis IO trigger

  O to mi chodziło właśnie, bo się na tym nie znam za bardzo :D [ Dodano: 20-03-2016, 15:02 ] A jest jakiś sposób żeby podłączyć kilka więcej blaszek? Ew jakiś moduł?
 6. DarthDamin

  Alesis IO trigger

  Witam, mam taki dylemat i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Planuję zakupić bębny elektroniczne do tych 1800zł, lecz w takich zestawach jest ograniczenie do rozbudowy zestawu. I tu moje oko dostrzegło alesis IO trigger. Nie chciałbym się ograniczyć do Crasha i Ride+hihat, i tu rodzi się pytanie. Czy ten Alessis IO Trigger może pełnić formę modułu, czy muszę posiadać tą "podstawę" modułu np. od DM 8 i wtedy połączyć je w "jeden"? Chyba że istnieje inne rozwiązanie problemu? Tylko prosiłbym się o powstrzymanie się od komentarzy typu "dozbieraj tysiąc i kup lepsze"
 7. Witam, od pewnego czasu przymierzam się do zakupu garów elektronicznych. Na ten cel mam do przeznaczenia około 1700~ +/-. I tak się zastanawiam co warto kupować a czego unikać jak ognia. Wymienię parę zestawów nad którymi się zastanawiałem. -Black Hawk SXD - 1800 zł -Roland TD 6 - 1500zł ~ -YAMAHA DTX-2 - 1600zł~ Macie jakieś opinie ,wrażenia? Albo może macie lepsze modele do tych 1700~ +/- zł? Pozdrawiam.
 8. DarthDamin

  Nowe bębny

  za ?
 9. DarthDamin

  Które ?

  Tak patrząc to stoją 2000+
 10. DarthDamin

  Które ?

  BĘBNY1 czy BĘBNY2 Mam 1850 zł :)
 11. DarthDamin

  Nowe bębny

  a jeżeli bym kupił tego targeta , i dozbierał przypuśćmy te 2 stówy ? BTW ten kolor mnie odrzuca XD
 12. DarthDamin

  Nowe bębny

  Witam was pałkerzy :D Uzbierałem 1850 zł , planuję zakupić od forumowicza ten zestaw BĘBNY I pytanko, czy dostał bym jakieś blaszki za resztę kasy , czy może polecacie inny zestaw (bardziej opłacalny) Pozdrawiam :cool:
 13. DarthDamin

  Metronum

  no wgl. xD np. 3/4 Co to jest to pierwsze i to drugie xD a dwa że z nutami u mnie ciężko :|
 14. DarthDamin

  Metronum

  jestem za głupi na to -.-
 15. DarthDamin

  Oceń piosenkę

  9/10 Czegoś mi tam brakuje :smile: Ale Hunter zawsze spoko :cool:
×