Jump to content

ImMek

Members
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Kołaczyce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, trochę się pozmieniało przez parę lat :)
 2. Witam, mam centralkę 18" i poszukuje naciągu dwuwarstwowego który ze względu na rozmiar centrali postara sie z niej wyciągnąć jak najwięcej dołu. Zastanawiam sie nad AQUARIAN SUPER KICK II Coated lub Remo Powersonic Coated 18. Waszym zdaniem co by sie bardziej nadawało lub co innego proponujecie ? :)
 3. potrzebuje szybko nuty do mieszanki melodii filmowych jeśli ktoś ma proszę podesłać na email: jseba@intera.eu
 4. Tak wiem z blaszkami rewelacji nie ma ale powoli i będzie coraz lepiej :)
 5. No nie powiem, bębny fajnie gadają, a zwłaszcza centralka co myślałem, że nie będzie tak dobrze, ponieważ jest to 18" :) aa blaszki.. no cóż są jakie są, rewelacji nie ma ale na pewno sprawie sobie coś nowego pod choinkę :) Dorzucam nowe fotki :)
 6. Zapraszam do oglądnięcia mojego nowego zestawu Odery Fluence Jazz :) Set: 18x16 Bass Drum, 13x6 Snare 10x7.5 Tom 14x13 Floor Tom Blacharnia: 14" Sabian HHX Evolution 16" Sabian AAX X-plosion 20" Sabian B8 Hardware: Cały Hardware firmy Odery Staw prosty Statyw łamany Statyw pod Werbel Statyw Hi Hat Clamp Stopa + Siedzisko Mapex T-755 ZDJĘCIA:
 7. Witam, co powiecie mi na temat oto tej perkusji ? http://allegro.pl/taye-gokit-white-marine-pearl-lutek-i4425251071.html nadaje się ona na granie typu, różnych imprez na salach ? :)
 8. ImMek

  Która Stopa

  Cześć, zastanawiam sie nad kupnem stopki i nie wiem którą wziąć, chodzi mi żeby stopka chodziła lekko i płynnie, te co wymienię to na pewno sprawują te wymagania ale zapytam jeszcze Was :p http://drumcenter.pl/product-pol-2058-Yamaha-FP9500D.html CZY http://drumcenter.pl/product-pol-3046-DW-5000-AD4.html
 9. Który leszy ? splash meinla byzance 10" czy Sabian evolution 10" . Proszę o pomoc :)
 10. Co powiecie na temat tych bębnów? Chcę wiedzieć wszystko, kto miał styczność z tymi bębnami lub wie coś na ich temat proszę napisać
 11. ImMek

  Allegro

  http://tablica.pl/oferta/stopa-dw-5000-oryginal-u-s-a-wysylka-ID3gfKx.html#20363e6184 a to ?
 12. Małe Zmiany: - Nowe ustawienie - Nowe naciągi - Nowy Hi Hat - Nowy Cowbell (którego nie ma na zdj) ZDJĘCIE TUTAJ !
×
×
 • Create New...