Jump to content

TosieQQ

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  ...
 1. Nie dziw sie. Jeśli jesteś ładna dziewczyną, interesujesz się dobrą muzyką a Twoją pasją jest perkusja jesteś dla większości użytkowników forum idealnym materiałem na żonę (sry ale zabrzmiało to trochę materialistycznie ). W obecnym świecie takiej dziewczyny szukać ze świecą.
 2. możesz rozwiać swoją myśli o konkretne przykłady
 3. Popracuj nad ruchem lewej reki u Ciebie uderzenie wychodzi z końcówki palców a powinna kończyć sie właśnie na nich.
 4. Ja osobiście ćwiczę 4h jeśli nie mam wolnego czasu to w ten dzień nie gram. Jeśli co się robi to trzeba się do tego możliwie jak najlepiej przykładać.
 5. Moj problem jest następująco gram spokojnie 16-nastki w tempach 120 BMP ale jak przyjdzie zagrać mi cos z nut i uderzenie wypada na "i" albo "a" leże i kwiczę. Jeśli uderzenie wypada na "1 2 3 4 " wszystko jest OK. Zwracam sie do Was z prośba o podanie mi konkretnych ćwiczeń i porad. Pozdrawiam
 6. Witam miałem małą przerwę w graniu i już na stracie pojawiło sie kilka problemów, potrzebuje kilku rad. Ćwiczenia na koordynację rąk z nogami i na szybszą gre na twienie. THX z góry
 7. Jedynymi trikami które musisz ogarnąć to cieczka praca i systematyczność.
 8. TosieQQ

  Woodstock

  Stereotypy na temat Woodstocku biorą się z mediów np:"banda ćpunów,alkoholików" Ludzie zobacz jakiś urywek czegoś najgorsze, bo przeważenie tylko takie informacje są podawane.Według mnie najgorsze jest to ze nie widzieli tego na własne oczy i gadają głupoty.
 9. TosieQQ

  Woodstock

  Podczas transportu, ale jak trzeba to cały czas;p
 10. TosieQQ

  Woodstock

  Tego roczny przystanek zbliża sie wielkimi krokami. Związku z tym mam pytanie czy ktoś z Lubelskiego wybiera sie własnym samochodem? Jeśli tak to mogę zaoferować własne towarzystwo( prawko B,dorzucę kasę na wachę, bez nałogów)
 11. Witam Zbliżam się do końca przerabiania Extreme Interdependence, co polecacie na następny materiał?
 12. Perkusja akustyczna to nie jest sprzęt RTV AGD! Proponuję CI kupić używkę, decyzja oczywiście należy do Ciebie.
×
×
 • Create New...