Jump to content

bogo666

Members
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Sochaczew
 1. tu masz dobra stopę z półki semi pro http://allegro.pl/podwojna-stopa-twin-stagg-pp-2000-pro-i3258428611.html Kolce , platformy , podwójny łańcuch i chodzi leciutko.Mam gdzieś nawet pudełko. w tej cenie co wystawiłem wątpię że coś lepszego znajdziesz :)
 2. witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki to model werbela ? Czy nie był on w zestawach z 9000 lub 8000 ? Oznaczenie : SD-550md
 3. a no to dzięki ,coś słabo z moją orientacją :biggrin:
 4. http://allegro.pl/mobilna-perkusja-combo-jazz-16-10-12-13-okazja-i3252193366.html sprzedawca napisał żeby nie sugerować się naciągiem Yamaha, ale wszystkie cechy wskazują własnie na ten model. Czy się mylę ?
 5. ważne żeby było miękko i ciepło , jeśli będzie zalatywał vintage to bardzo dobrze :) jak dojdzie mi werbel to go zidentyfikuje i może łatwiej będzie wtedy dobrać naciągi
 6. witam. Mam takie pytanie, zależy mi aby uzyskać miękkie , przyjemne dla ucha brzmienie, szczególnie do ćwiczeń. Werbel 14 metal. Myślę że rezo nie ma na to takiego wpływu jak uderzeniowy ? Może coś powlekanego 2 warstwy ? czekam na sugestie :)
 7. kolor na prawdę ładny :) co do talerzy zastanów się czego bardziej Ci brakuje i co bardziej się przyda przy stylu w jakim Ty chcesz grać a nie zespół :) Patrząc po talerzach jakaś mała przeszkadzajka fajnie by się wkomponowała.
 8. super że centrala jest nie dziurawiona sam bym taką chciał. Konfiguracja fajna tylko ja bym E-ringi na to założył :)
 9. Witam wszystkich. Mój aktualny docelowy zestaw ! Bębny : Dw Pdp LX w kolorze Złoto Azteków. Wersja Fusion 20/14/12/10. Na tomach Aquarian Performance II , bass Super Kick I. Rezo fabryki. Werble: Aktualnie jest tylko jeden, ale w przyszłości planuje jeszcze kilka. Moje marzenie to mała kolekcja snerów. Wracając do rzeczywistości : Black Panter Maple 13 x 6 . Evans HD Dry. Talerze: HH Paiste 2002 Black Label 73r , 15 cali ! Power Crash Paiste 2000 ColorSound, 16 cali. Crash Zildjian Avedis lata 70, 15 cali. Ride/crash Paiste Rude 20, cali. Hw i inne: Statywy jak statywy, mapexy, basixy itp. Stołek Akmuz Twin Iron Cobra Power Glide Pad HQ Pałki tylko NEverPlay 5B I to by było na tyle :)
 10. dodałem dopisek na aukcjach Sory za nieporozumienie teraz mi głupio że tak się upierałem
 11. czemu nawiązujesz do tematu gdzie sprzęt nie zgadzał się z tym co miało być. Wesołek powiedział tak a dwie inne osoby inaczej,więc to nie jest tłumaczenie. To tak jak ja bym powiedział Twoja Iron cobra to nie iron cobra chociaż tak na niej jest napisane. Też mogę Ci powiedzieć udowodnij że to nie sonor. Nie ma sensu drążyć tematu. Mi to jest bez różnicy, żeby "było uczciwie" napisze dopisek pod aukcja że " nie wiem czy to Sonor" bo tak jest. Ps. prawo w Polsce to burdel Ps2 . mój temat http://www.perkusja.org/kradziez-na-allegro-czyli-program-ochrony-kupujacych-vt63116.htm
 12. przeczytaj cały temat jeszcze raz i następnym razem zastanów się 2 razy zanim napiszesz. Po pierwsze nie wiadomo czy to nie jest Sonor, po drugie nazwa Sonor znalazła się tylko w tytule aukcji bo jest również na bębnach, w opisie nic nie ma, po trzecie jest licytacja każdy ile chce tyle da wiec co za oszustwo ? Jak chcesz możesz napisać nawet do sądu najwyższego mnie jedna opinia że to "prawdopodobnie nie jest sonor" nie wystarczy. ps. sprawdź ten temat : http://www.perkusja.org/wymarzony-kolor-bebnow-vt117,25.htm właściciel całego zestawu wyraźnie napisał że jest to Sonor goldi Stwierdzam to co widzę ,a na korpusach widzę napisy Sonor które nie są doklejane tak jak pod nimi dolepka "Goldi" czuję się bynajmniej urażony taka sugestią jak "oszust" nigdy nie sprzedałem nic co mijało by się z prawdą, ani nie tuszowałem żadnych wad
 13. nie wiem co to za naciąg nie grałem na nim , koc który masz w środku może za bardzo tłumić brzmienie. Ja osobiście mam małą poduszkę na rzep która opiera się na naciągu rezo, ewentualnie można dać jeszcze jedną na uderzany. A założony mam Super Kick I od aquariana i jestem bardzo zadowolony. Myślę że więcej mogła by dać zmiana naciągu głównego niż rezo + zamiana koca na coś mniejszego np 2 zwinięte ręczniki przylegające do naciągów od wewnątrz.
×
×
 • Create New...