Jump to content

Romeo07

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Grudziądz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, zacznę od tego, że budżet na zakup bębnów mam ograniczony, ale znalazłem kilka ofert w atrakcyjnych dla mnie cenach, celuje w brzozę i w klon, ale wiem, że ciężko znaleźć coś dobrego w niskiej cenie, wystarczyłby sam shell set, więc mam do wyboru Basix Neon Birch Fusion Fade z werbem, PDP Pacific z werblem, Pearl vision VB sam shell set, Tama Rockstar fusion, Mapex Voyager, Basix Xenon to prawie to samo co Neon, ale znalazłem tanio i do tego ze statywami i werblem, podejrzane, co według Was wybrać z tych wymienionych? Pozdrawiam
 2. Romeo07

  Czy warto zmienić bębny na Sonor smart force

  Twoje bębny są na sprzedaż? W jakiej konfiguracji i jaką cenę wyznaczyłeś? Popatrzę sobie na opinię o Pearlu i dzięki Ci bardzo za czas poświęcony na odpowiedź
 3. Romeo07

  Czy warto zmienić bębny na Sonor smart force

  Dzieki Ci bardzo za odpowiedź, odpuszczę sobie tego Sonora, a jakie masz zdanie na temat Pearla Export, może ten warto wziąć?
 4. Witam wszystkich Perkusistów :) mam pytanie odnośnie zmiany shell setu z ddrum d2 (po zmianie naciągów można powiedzieć gra, ale szału nie ma, zakupiony do nauki, a później został ze względu na brak środków na inwestycję w bębny) na bębny Sonor smart force, czy warto przesiadać się na te bębny i czy odczuję różnice w brzmieniu? :) mam jeszcze jedno pytanie, mam leżeć stary werbel stalowy od "power beata" wiem, że nikt tego sprzętu nie szanuje, ale czy po zmienie naciągów uderzanego i rezo na ambasadora i po zmianie sprężyny, wytłumieniu można zmusić go do jakiegoś sensownego brzmienia? Pozdrawiam wszystkich :)
 5. Witam wszystkich Perkusistów :) mam pytanie odnośnie zmiany shell setu z ddrum d2 (po zmianie naciągów można powiedzieć gra, ale szału nie ma, zakupiony do nauki, a później został ze względu na brak środków na inwestycję w bębny) na bębny Sonor smart force, czy warto przesiadać się na te bębny i czy odczuję różnice w brzmieniu? :) mam jeszcze jedno pytanie, mam leżeć stary werbel stalowy od "power beata" wiem, że nikt tego sprzętu nie szanuje, ale czy po zmienie naciągów uderzanego i rezo na ambasadora i po zmianie sprężyny, wytłumieniu można zmusić go do jakiegoś sensownego brzmienia? Pozdrawiam wszystkich :)
 6. Romeo07

  Naciągi na słabe bębny Ddrum d2

  Dziękuję CI bardzo za odpowiedź, znajdę i wypróbuję te naciągi, może coś się uda z tymi bębnami zrobić :)
 7. Witam wszystkich, sprawa jest taka, że mam bardzo słabe bębny, bo są to Ddrum d2, jak na razie nie mam tyle środków, by kupić coś porządnego, ale powoli odkłada się na to, ale muszę jakoś odratować te bębny, jak na tą chwilę używam na tomach 12 i 16 Remo Emperor Clear, ale strasznie długo wybrzmiewają te bębny na nich, jak nakleję masę żelków by wytłumić to jest trochę lepiej, ale może są jakieś naciągi, które usprawnią chociaż trochę te bębny, na tomie 10 mam Evans Hydraulic i on jako tako brzmi, ale poprawić też można, naciągi rezonansowe są fabryczne raczej, na stopce mam Remo Controlled Sound, dodam, że gram rock, blues rock, co polecicie założyć? :)
 8. Witam wszystkich, sprawa jest taka, że mam bardzo słabe bębny, bo są to Ddrum d2, jak na razie nie mam tyle środków, by kupić coś porządnego, ale powoli odkłada się na to, ale muszę jakoś odratować te bębny, jak na tą chwilę używam na tomach 12 i 16 Remo Emperor Clear, ale strasznie długo wybrzmiewają te bębny na nich, jak nakleję masę żelków by wytłumić to jest trochę lepiej, ale może są jakieś naciągi, które usprawnią chociaż trochę te bębny, na tomie 10 mam Evans Hydraulic i on jako tako brzmi, ale poprawić też można, naciągi rezonansowe są fabryczne raczej, na stopce mam Remo Controlled Sound, dodam, że gram rock, blues rock, co polecicie założyć? :)
 9. Witam wszystkich, trafiłem na to ogłoszenie i zastanawiam się czy jest sens zmieniać moją centralę na tą, w dodatku w ogłoszeniu nie ma informacji jaki to model, ale może ktoś ogrywał to, ja posiadam centralę Ddrum d2, a w ogłoszeniu jest Amati, co polecacie? https://www.olx.pl/oferta/centrala-stopa-amati-22-naciagi-remo-CID751-IDqJGVl.html#1777fd254e
 10. Witam wszystkich, trafiłem na to ogłoszenie i zastanawiam się czy jest sens zmieniać moją centralę na tą, w dodatku w ogłoszeniu nie ma informacji jaki to model, ale może ktoś ogrywał to, ja posiadam centralę Ddrum d2, a w ogłoszeniu jest Amati, co polecacie? https://www.olx.pl/oferta/centrala-stopa-amati-22-naciagi-remo-CID751-IDqJGVl.html#1777fd254e
 11. Witam, mam pewien problem, mianowicie nie wiem, który naciąg jest lepszy na werbel do rocka, który bardziej polecacie evans ec1 reverse dot, który właśnie posiadam, czy remo emperor x, lub może żaden z tych i polecacie coś jeszcze lepszego, pozdrawiam.
 12. Witam, mam pewien problem, mianowicie nie wiem, który naciąg jest lepszy na werbel do rocka, który bardziej polecacie evans ec1 reverse dot, który właśnie posiadam, czy remo emperor x, lub może żaden z tych i polecacie coś jeszcze lepszego, pozdrawiam.
 13. Dzięki wszystkim za odpowiedzi, a w szczególności Leszkowi, właśnie oto mi chodziło, jutro poszukam i przetestuję :)
 14. Hej, jak w temacie, czy da się czymś zastąpić te żelki, widziałem kiedyś coś w jakby magnesy na lodówkę, takie małe i cienkie, ale nie wiem co to jest i gdzie to można dostać, zwracam się do tych najdłużej grających, jakie macie metody tłumienia?
×