Skocz do zawartości

Romeo07

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Romeo07

Profil - Dane

 • Skąd:
  Grudziądz
 1. Naciągi na słabe bębny Ddrum d2

  Dziękuję CI bardzo za odpowiedź, znajdę i wypróbuję te naciągi, może coś się uda z tymi bębnami zrobić :)
 2. Witam wszystkich, sprawa jest taka, że mam bardzo słabe bębny, bo są to Ddrum d2, jak na razie nie mam tyle środków, by kupić coś porządnego, ale powoli odkłada się na to, ale muszę jakoś odratować te bębny, jak na tą chwilę używam na tomach 12 i 16 Remo Emperor Clear, ale strasznie długo wybrzmiewają te bębny na nich, jak nakleję masę żelków by wytłumić to jest trochę lepiej, ale może są jakieś naciągi, które usprawnią chociaż trochę te bębny, na tomie 10 mam Evans Hydraulic i on jako tako brzmi, ale poprawić też można, naciągi rezonansowe są fabryczne raczej, na stopce mam Remo Controlled Sound, dodam, że gram rock, blues rock, co polecicie założyć? :)
 3. Witam wszystkich, sprawa jest taka, że mam bardzo słabe bębny, bo są to Ddrum d2, jak na razie nie mam tyle środków, by kupić coś porządnego, ale powoli odkłada się na to, ale muszę jakoś odratować te bębny, jak na tą chwilę używam na tomach 12 i 16 Remo Emperor Clear, ale strasznie długo wybrzmiewają te bębny na nich, jak nakleję masę żelków by wytłumić to jest trochę lepiej, ale może są jakieś naciągi, które usprawnią chociaż trochę te bębny, na tomie 10 mam Evans Hydraulic i on jako tako brzmi, ale poprawić też można, naciągi rezonansowe są fabryczne raczej, na stopce mam Remo Controlled Sound, dodam, że gram rock, blues rock, co polecicie założyć? :)
 4. Witam wszystkich, trafiłem na to ogłoszenie i zastanawiam się czy jest sens zmieniać moją centralę na tą, w dodatku w ogłoszeniu nie ma informacji jaki to model, ale może ktoś ogrywał to, ja posiadam centralę Ddrum d2, a w ogłoszeniu jest Amati, co polecacie? https://www.olx.pl/oferta/centrala-stopa-amati-22-naciagi-remo-CID751-IDqJGVl.html#1777fd254e
 5. Witam wszystkich, trafiłem na to ogłoszenie i zastanawiam się czy jest sens zmieniać moją centralę na tą, w dodatku w ogłoszeniu nie ma informacji jaki to model, ale może ktoś ogrywał to, ja posiadam centralę Ddrum d2, a w ogłoszeniu jest Amati, co polecacie? https://www.olx.pl/oferta/centrala-stopa-amati-22-naciagi-remo-CID751-IDqJGVl.html#1777fd254e
 6. Witam, mam pewien problem, mianowicie nie wiem, który naciąg jest lepszy na werbel do rocka, który bardziej polecacie evans ec1 reverse dot, który właśnie posiadam, czy remo emperor x, lub może żaden z tych i polecacie coś jeszcze lepszego, pozdrawiam.
 7. Witam, mam pewien problem, mianowicie nie wiem, który naciąg jest lepszy na werbel do rocka, który bardziej polecacie evans ec1 reverse dot, który właśnie posiadam, czy remo emperor x, lub może żaden z tych i polecacie coś jeszcze lepszego, pozdrawiam.
 8. Czy można czymś zastąpić żelki tłumiące?

  Dzięki wszystkim za odpowiedzi, a w szczególności Leszkowi, właśnie oto mi chodziło, jutro poszukam i przetestuję :)
 9. Hej, jak w temacie, czy da się czymś zastąpić te żelki, widziałem kiedyś coś w jakby magnesy na lodówkę, takie małe i cienkie, ale nie wiem co to jest i gdzie to można dostać, zwracam się do tych najdłużej grających, jakie macie metody tłumienia?
 10. Bębny Ddrum d2 pomoc

  Wielkie dzięki, udało mi się jakoś nastroić bębny do dźwięku pianina i nawet podoba mi się, jeszcze raz dzięki. [ Dodano: 06-08-2012, 19:05 ] Jeszcze chciałbym się upewnić, czy jak stroję np. tom 10 do dźwięku E do dolny naciąg powinien być w F, ale przy uderzeniu w środek naciąg ma być ten dźwięk, czy przy każdej śrubie (przy nich jest zawsze wyższy dźwięk)?
 11. Witam, jestem początkujący, posiadam zestaw Ddrum d2 i mam problem, werbel od tego zestawu bardzo słabo mi brzmi, czy on jest taki słaby, czy to tylko moje słabe strojenie, werbel stroje tak, rezonans dosyć wysoko (nie max), a uderzany w zależności od tego, jaki mam dzień, ale przeważnie średnio nisko, tomy też rezonans wysoko, a uderzany nisko, czy to dobrze? Za wszelkie porady, co do strojenia werbla i reszty garów D2 byłbym wdzięczny. Naciągi werbla to: uderzany EVANS EC1 Reverse Dot, a rezonans Aquarian Hi-Performance Snare Side i jeszcze, co do sprężyny, do muzyki rockowej powinna być podkręcona dosyć mocno?
 12. Pomoc w wyborze zestawu

  Te bębny są ciekawe, ale co z blachami, jakieś propozycje? [ Dodano: 04-05-2012, 21:43 ] Otrzymałem propozycje sprzedaży tego zestawu https://picasaweb.google.com/103536393085420574288/Polmuz#5705278718940875410 cena 1100 zł jak sądzicie opłaca się?
 13. Pomoc w wyborze zestawu

  niestety tak, aktualnie brak większych środków, chcę coś do nauki, a później można dokupić coś lepszego
 14. Pomoc w wyborze zestawu

  To może ma ktoś jeszcze propozycje
×