Jump to content

Mementa

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Poznań
 1. Powitać! Na wstępie biję się w swoją wątłą pierś i przepraszam za (całkowicie pewne) powielanie tematu. Well.. kupuję nowe beczki i potrzebuję dokupić osobno hardware - zależy mi, żeby było to naprawdę stabilne i cenowo nie przyprawiało o zawał (chętnie kupię używany). Z góry dzięki ;)
 2. Hej! Pękła mi jedna struna przy sprężynie 20-strunowej. Czy jak się tej jednej całkiem pozbędę, to werbel będzie brzmieć kijowo, czy przy odpowiednim stroju ujdzie? Czy lepiej kupić nową sprężynę? Dzięki :)
 3. Mementa

  Podwójna stopa

  600, max 700 zł :biggrin:
 4. Mementa

  Podwójna stopa

  Możecie polecić jakieś podwójne stopy, tak z średniej półki? Dzięki :smile:
 5. Wybaczcie, jeżeli temat się powtarza, ale w podobnych były tyko nikłe odpowiedzi. Przymierzam się do kupna naciągów na centralę, ale prosiłabym o pomoc w wyborze. Gram raczej mocniejszą muzykę, typu melodeath czy doom metal, i zależy mi na tym, by centrala nie muliła, a dźwięk był głęboki i zdecydowany. Zastanawiam się nad Aquarianem Super Kick II i rezo Super Kick I, Remo Powerstroke 3 Bass Clear lub Emperor Coated. Co lepsze? A może macie jakieś inne propozycje? Z góry dzięki za pomoc :)
 6. Jak możesz podrzucić zestaw z blaszkami to fajnie ;)
 7. A więc od jakiegoś czasu uczę się grać na perce i oczywiście chciałoby się mieć swój zestaw ;) Chcę tylko, by brzmiała po ludzku i wytrzymała nieco bębnienia, bo jakoś nie mam szczególnie ochoty kupować nowej nazbyt szybko. No i w miarę przystępnej cenie :) Znalazłam jakieś oferty i proszę, by ktoś bardziej obcykany w sprzęcie wypowiedział się co do jakości i walorów tychże bębnów. http://allegro.pl/perkusja-maxwin-pearl-duzy-zestaw-6-bebnow-paiste-i3173201845.html http://sprzedajemy.pl/sprzedam-perkusje-akustyczna-amati,2935512?inp_category_id=51&inp_location_id=1&inp_text%5Bv%5D=perkusja&_rp_RP=_rp_offers&offset=0 Z góry dziękuję :)
×
×
 • Create New...