Jump to content

szymo2012

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szymo2012

 1. To pomieszczenie jest jakoś przystosowane do nagrywania czy zwykły pokój?
 2. Cześć, chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób można wkręcić się w granie za pieniądze. Niektórzy nazywają to chyba "joby". Są jakieś specjalne grupy na fb przeznaczone do takich płatnych ofert, albo inne miejsca z ogłoszeniami? Czy tak jak podejrzewam tylko i wyłącznie znajomości wchodzą w grę? No i oczywiście chodzi mi też o granie z jakimiś gwiazdami pop-rock, bo widzę że często jacyś młodzi chłopacy wkręcają się w takie granie, a nie są żadnymi gwiazdami. Więc podsumowując: jak oni załapują się na takie granie? Tylko niech odpowiadają kompetentni. A no i oczywiście jestem poważny, wiem że umiejętności to podstawa.
 3. No i nie przeskoczysz tego, musisz każdą prędkość przegrać właśnie w taki sposób, sztuczek magiczych na to nie ma. A technika w wolnych tempie to ta w której podnosisz całe udo, przy większym tempie zaprzestawanie tego ruchu a granie "z kostki", a potem np przechodzenie w swivel.
 4. No to spróbuj dojść to tych mid temp metodą budowania siły i kontroli. Poświęcaj np. 30 minut treningu za każdym razem na to, ale tylko nogi wtedy ćwicz, dołączenie rąk ułatwia sprawę, więc nie cykaj sobie na ridzie czy hi hacie. Ustaw to wygodne tempo na metronomie, mówisz o 100bmp więc to. Grasz cały czas jedynki (PLPL) szesnastkami do wyczerpania, musi być maksymalnie równo. Dąż do najrówniejszej gry już w najniższym tempie. Potem dwójki (ale już ósemkami, musi być połowę rzadziej niż szesnastki) PPLL też do oporu, czwórki PPPPLLLL, ósemki PPPPPPPPLLLLLLLL. Na koniec na dobicie jak najdłużej tylko prawa noga, to samo lewa. Jak stwierdzisz że to tempo już nie sprawia Ci żadnych problemów z techniką, koordynacją, spinaniem mięśni to zwiększasz o max 5 i to samo. Aha, możesz też w sumie od tyłu zacząć, czyli max, 8mki, 4ki, 2ki, 1nki. Dwójki jako dla mnie najtrudniejsze będą ograniczać Twój progres więc je możesz oddzielnie ćwiczyć, nie w ramach akurat tego treningu. Taka metoda to chyba jedyne rozwiązanie, mimo że do zadowalających temp dojdziesz po bardzo długim czasie, ale opłaca się bo nie stracisz tego co wypracuje pamięć mięśniowa. Sam straciłem kupę czasu na właśnie takie szybkie tempa, około 240, a nieumiejętność grania wolno. Jak coś napisałem niezrozumiale to pytaj o co mi chodzi :)
 5. Właśnie też tak myślałem tylko nie wiem czy nie za bardzo naciągnę te sprężyny i nie zerwę ich bądź uszkodzę maszynkę. :oops:
 6. Chodzi mi o takie brzmienie jakie mają werble większość metalowych perkusistów. :D
 7. Mam pytanie czy wiecie jak uzyskać takie brzmienie werbla jak na tych filmikach? Chodzi mi o taki wysoki i krótki strzał bez odzywania się sprężyn. Mój werbel to Pdp concept birch więc jest to dosyć dobry werbel. :)
×
×
 • Create New...