Skocz do zawartości

thear

Użytkownik
 • Zawartość

  331
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O thear

Profil - Dane

 • Skąd:
  Jarosław
 1. Ciekawy vlog, gratuluję. Dla początkujących i średnio zaawansowanych perkusistów dużo cennych porad. Brakuje mi w tym wszystkim Twojej gry. Dobrze by było żeby te porady były okraszone przykładami, parę taktów nic więcej. Podniesie to w znacznym stopniu atrakcyjność Twoich materiałów. Swietna inicjatywa. Pozdrawiam.
 2. Proszę o pomoc

  Polecam skontaktować się z producentem DigDrum. Pozdrawiam.
 3. Perkusja elektroniczna, a zespół rockowy.

  Witam. Roland to solidny sprzęt ale jeśli ma być transportowany to trzeba pomyśleć o caysach. Brzmieniowo jak najbardziej da radę. Polecam rozważyć zakup td 11kv, zestaw bardziej zaawansowany technicznie. Pozdrawiam.
 4. Jak zacząć grać dla zabawy?

  A ja polecam w przeciwieństwie do kolegi powyżej kupić perkusję i zacząć od prostego rytmu ale bawić się na całym zestawie. Grać do podkładów, do ulubionych utworów. Do perkusji elektronicznej można podłączyć jakiś odtwarzacz. Oczywiście proste ćwiczenia jak jedynki, dwójki, paradidle z metronomem jak najbardziej trzeba ćwiczyć. Jednak jeśli to ma być dla Ciebie zabawa to nie ma się co katować samym padem bo to wymaga samozaparcia i dyscypliny. Z perkusją, nawet elektroniczną, w bloku może być problem, chyba że mieszkasz na parterze. Polecam poczytać coś na temat sposobów wyciszenia zestawu gdyż uderzenia w stopę przenoszą się po podłodze na sąsiadów szczególnie tych pod Tobą mieszkających. Pozdrawiam i życzę wiele radości.
 5. Pierwsza płyta!

  Rewelacyjna muzyka. Gdzie można zakupić płytę?
 6. Pierwsza płyta!

  Miłe dla ucha, ze smakiem, wielka przyjemność posłuchać takiej muzy. Pozdrawiam.
 7. Które talerze? Xs20 vs Alpha vs Classics

  Hej, używam Paiste Alpha w wersji medium i całkiem przyzwoicie brzmią. Zależy co kto szuka. Ja jestem zadowolony.
 8. Wybór modułu +/- 3000zł

  zapytaj bezpośrednio u importera czyli w firmie Audiostacja
 9. Wybór modułu +/- 3000zł

  Witam. Obczaj sobie moduł 2box. W pełni profesjonalny jeśli chodzi o brzmienia liczbę wejść jak i wyjść. Dodatkowo można wgrywać brzmienia z zewnątrz. Prosty w obsłudze. Używam i polecam.
 10. Moduł ATV aD5

  Mam 2boxa, gram na brzmieniach fabrycznych i jest git. Niektórzy się pytają jakich naciągów używam :lol: 2box ma jeszcze jedną wielką zaletę. Otóż werbel, stopę, tomy i blachy (aczkolwiek gram na prawdziwych talerzach a modułu używam do triggerowania akustyka) można osobno wypuścić na mixer co daje niesamowite pole manewru na różnych salach.
 11. Eksperyment

  Antonio Sanches, Pat Metheny Group
 12. Pierwsza perkusja.

  a czym się różni zwykły pad od pada elektronicznego?
 13. Perkusiści, którzy późno zaczeli

  Znajdź sobie dobrego nauczyciela, wtedy możesz liczyć na to że ruszysz z miejsca. Ćwicząc sam nie masz szans zostać profesjonalnym muzykiem. Musisz mieć kogoś kto tobą pokieruje, wtedy szybko zaczniesz robić postępy. Żeby być muzykiem sesyjnym trzeba mieć spore umiejętności ale jeszcze nic straconego. Pozdrawiam.
 14. Jeśli w twojej perkusji jest standardowe mocowanie naciągu to bez problemu. Jeśli chodzi o wybór to Pearla są tańsze i wytrzymałe, znam z własnego doświadczenia.
×