Jump to content

Nieznamsienatym

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Opole

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witajcie Chcę zmienić naciągi rezonansowe pod tomy w tanim Mapexie QR (tylko jakaś dziwna seria), na górze mam hydrauliki, na dole chińskie fabryczne remo. Na co je zmienić? Remo Ambassador czy Evans Resonant Glass? Może coś innego?
 2. Cześć znów Założyłem już jakiś czas temu hydrauliki (no cóż, kolega mi pomagał wybrać) na tomy mapexa QR i nadal mam dużo pogłosu od dołu. Fabryczne, chińskie. Tłumiłem taśmą, ale niewiele daje. Zmiana na jakieś Remo glass coś da?
 3. Właśnie. Łatka wpływa na brzmienie? [ Dodano: 19-11-2014, 20:47 ] I jakbym założył tego superkicka II, to łatkę nylonową czy plastikową? [ Dodano: 19-11-2014, 20:47 ] I jakbym założył tego superkicka II, to łatkę nylonową czy plastikową?
 4. Cześć, Zrobiłem dziurę w uderzanym naciągu od stopy i muszę zainwestować w coś nowego, a nigdy nie zmieniałem headów na centrali, więc pomyślałem, że zgłoszę się tutaj o radę. Gram na Mapexie QR jakieś szatany i inne metale. Dużo double bassu. Szukam punktowego, niskiego brzmienia. Patrzyłem na Aquariana Super Kick I, ale nigdy nie dotykałem nawet ich headów. Podzielcie się doświadczeniami. Dzięki!
 5. Mam na 10/12/14 hydraulic black evansa i chciałem rezo zmienić, bo te fabryczne, to jest tragedia. Myślałem nad Evans Resonant i EC resonant tylko czy EC resonant z hydraulikami to nie za mało wybrzmienia?
 6. Przymierzam się do kupna PDP Concept Maple, ale nie wiem czy centralę wziąć 20 czy 24. Gram metal/core (nie metalcore). hulp
 7. Custom a crashowany brzmi jak szatan w czystej postaci, ale nie brzmi to dobrze
 8. Hay niggarz. Mam ride 20" Custom A Zildjiana tylko z takim problemem, że nie jest w 100% mój. Gram nim jakieś występy głównie. Myślałem kupić 18"tkę crash ride do prób i na jakimś gigu wieszać ją jako crash, a tego Zildka brać na ride. Ma to sens? A jeśli, to jakie polecacie?
 9. Czyli lepiej będzie kupić jakieś drewno?
 10. Łał, tylko one kosztują mliard dolców!
 11. Myślałem właśnie o 14x5.5, ale żeby miał w miarę krótki strzał. 13x3 jakoś mi nie podchodzą. Nie chcę też wykrwawić portfela na to. Myślę, że do 500zł
 12. Zastanawiam się czy nie będzie za cichy, dwa czy nie będzie za krótko wybrzmiewał. Wiem, że to głównie zależy od uderzenia, ale jest różnica między 18" a 14". Btw. Traditional Agop China 14" (300zł) vs Sabian XS20 18" (280zł)
 13. Jakie polecacie werble metalowe? Nie ogarniam tego tematu kompletnie.
×
×
 • Create New...