Jump to content

ignacy88

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Nysa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miał ktoś okazję ogrywać pada firmy Kaline? Ceny są niskie i obawiam się, że można się przejechać i wywalić pieniądze w błoto.
 2. Też już zwracałem uwagę na ten stołek. Ale to nie jest strasznie pilna rzecz, będę czekał, może jeszcze się pokaże jakaś fajna oferta
 3. Udało mi się wyrwać statyw Mapex SF-1000 za bardzo fajne pieniądze. Zostaje kwestia stołka. Szczerze, to myślałem, że to jest tańszy interes. Do tej porty, przez kilka dobrych lat, grałem na jakimś takim taborecie.
 4. Zastanawiam się między tymi dwoma i zdecydować się nie mogę. Proszę o pomoc.
 5. Właśnie też miałem pytać o statywy z Mapexa. Wyglądają względnie solidnie i za rozsądną cenę. Miałeś (miał ktoś) okazję korzystać z hardwear'u z tej firmy?
 6. Szukam statywu pod werbel i stołka. Szczerze, to nigdy się nie zagłębiałem w temat i nie wiem za czym się rozglądać, czego unikać. Budżet 500zł.
 7. Szkoda, bo byśmy byli już dogadani :D
 8. Też właśnie brałem to pod uwagę. Posiadam też werbel z ProM, tylko w innym kolorze i kusi mnie bardzo ta opcja. Tylko shell + tomholder + stopa za 1700zł to rozsądna cena? Czy jak się nie uda stargować, to nie warto się w to pchać?
 9. Raczej z hardware. Ja trafiłem na Mapex'a M za 1800zł w fajnym stanie, a do tego dodatkowo ze statywami, taki pełny zestaw, nawet ze stołkiem (lepszym od mojego) i nie wiem czy jest to rozsądna cena, bo nie mam do czego porównać. ProM z hardwarem w dobrym stanie to już 2500zł, a chciałbym tak do 2000zł się zmieścić.
 10. Cześć Rozglądam się nad nowym zestawem, bo mój stary ma już swoje lata i bębniąc sporo młodszym też go mocno zaniedbałem (swoją drogą - chcę się go pozbyć, raczej pod próbę jakiegoś remontu/zabawy, niż jako poważny instrument). W perspektywie mam raczej granie w domu, dla siebie i sąsiadów, więc moje wymagania nie są wygórowane. Myślałem nad Mapex'em M/proM. Ktoś może polecić coś porównywalnego?
×
×
 • Create New...