Jump to content

Czarol

Members
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Czarol

 1. Eloszka! Prezentuję Wam moją kolejną drum coverową produkcję! Pozdro :) https://www.youtube.com/watch?v=FeB2jgLmP9o
 2. Cześć. Prezentuję Wam mój drum cover z gościnnym udziałem mojego brata na basie i kumpla na gitarze. Jak Wam się podoba? https://www.youtube.com/watch?v=amOJ1LuqkGU
 3. Garki to Natal drums :) A dokładniej seria Cafe Racer, drewno Tulipwood, a werbel natal brass 13x6
 4. Dzięki bardzo :)
 5. Siemanko! Przedstawiam wam moją metalcorową kapelę :) Nasza pierwsza płyta dostępna jest na wszystkich platformach streamingowych, także zapraszam do odsłuchu! Youtube: http://bit.ly/atlepyoutube Tidal: http://bit.ly/atleptidal Spotify: http://bit.ly/atlepspotify iTunes: http://bit.ly/atlepitunes Google Play: http://bit.ly/atlepgoogleplay Apple Music: http://bit.ly/atlepapplemusic Deezer: http://bit.ly/atlepdeezer Bandcamp: http://bit.ly/atlepbandcamp Amazon: http://bit.ly/atlepamazon
 6. Bardzo fajnie! Co to za rama do bębnów?
 7. Siema! Prezentuję Wam mój najnowszy drum cover utworu Karma zespołu Parkway Drive! Link do filmu --> http://bit.ly/2BpnDxR
 8. Jest to zwykłe pomieszczenie, które nie jest jakoś specjalnie przystosowane do nagrywek ;) Tyle co trochę kotar na ścianach, gąbek, dywanów itp.
 9. Jak w temacie, zapraszam serdecznie :)
 10. Wszystko nagrywam i miksuję sam, także dziękuje Ci bardzo :)
 11. Siemanko. Zapraszam do obejrzenia najnowszej twórczości mojej nowej kapeli. Zmajstrowaliśmy to z okazji Halloween. Jest kopnięcie ;) Pozdro!
 12. Tak jak w temacie, zapraszam ;)
 13. Jest to nasze pierwsze wspólne nagranko i apropo wokalu, to ciężko nam było wymiksować perkę, gitarę i podkład całościowo, żeby się to nie gryzło za bardzo, dlatego daliśmy podkład dużo ciszej, ale pracujemy nad tym, także podejrzewam, że kolejne nagranie będzie jakościowo jeszcze lepsze ;)
 14. Hejo. Przedstawiam Wam mój drum coverek z gościnnym udziałem mojego brata gitarzysty :) Liczę, że się Wam spodoba ! Pozdro!
 15. Jak w temacie ;) Pozdro!
 16. W żadnym wypadku ! Jak najbardziej czekam na krytykę, ale... KONSTRUKTYWNĄ krytykę. Bo jak po raz kolejny widzę czepianie się o kręcenie pałką, to mnie po prostu coś strzela ;p Dlaczego polacy tacy są ? Dlaczego nie potrafią być szczerzy ? Nie było do czego się przyczepić... No to bach, przyczepmy się o tą kręcącą się pałkę... No bo przecież jak ją kręci to tempo mu leci w dół, jego gra wtedy nie brzmi i jest w ogóle do dupy... Celowo - nagrywając i wstawiając tutaj poprzednie covery nie kręciłem w nich pałką i nie pojawił się ani jeden komentarz.
 17. Dzięki Rezik ! Czekałem właśnie na takiego komenta. Dlaczego mam nie kręcić, skoro kręcąc gram dalej poprawnie ? ;) Jest to takie .... Czepianie się dla czepiania. Pewnie mnie znienawidzicie za to co właśnie napisałem, no ale taka prawda. Każdy gra tak jak lubi. Ważne, żeby grać poprawnie.
 18. Gdybym był spięty, to by to nie brzmiało tak jak brzmi ;) Generalnie staram się siedzieć całkowicie wyprostowany, bo tylko wtedy po kilku godzinach grania mnie plecy nie bolą - polecam :D a ta pałka to tak specjalnie, co by trochę kontrowersji wprowadzić :D
 19. Bo lubię kręcić pałką :D
×