Jump to content

dominik0303

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Bliźniaki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mam na sprzedaz tama superstar 450 zl priv
 2. Sprawdzę to Dziękuję bardzo za pomoc :)
 3. To znaczy dokładnie chce podłączyć tablet, źle napisałem W tej chwili jak podłączam to jest sygnał ale bardzo słaby i trzeba troche jacka wyciągnąć z miksera i "łapie" moc. Chciałbym wiedzieć na jakim przewodzie to będzie funkcjonowało poprawnie mono/stereo z której strony jaki ?
 4. Mam pytanie odnośnie podłączenia metronomu. Jestem w posiadniu miksera firmy Suntec M225 FX, chce podpiąć do niego metronom w wejście line które jest po wejsciem XLR, w jaki muszę sie zaopatrzyć przewód aby nie stracić na jakości/mocy w przesyłaniu sygnały (bez przejściówek) Ma to być duży jack stereo/mały jack stereo czy duży jack mono/mały jack mono czy jeszcze inaczej ? Pozdrawiam
 5. Witam, przymierzam się do zakupu bębnów z firmy Taye, gdzie tym zestawem mogę się pokazać, nadają się do grania jakiś w ogóle imprez, wesel itp. czy tylko na próby i do ćwiczenia w domu. Jestem nimi zainteresowany dlatego że, są bardzo wygodne w transporcie jak i w rozkładaniu i składaniu. Posiada ktoś wyżej wymieniony zestaw, podzieli się ktoś ze mną wiedzą na ten temat ? Pozdrawiam :)
 6. Ja mam na sprzedaż zestaw blach Hi-hat Alchemy ART 14â,Crash Alchemy ART 16ââ,Ride Alchemy ART 20'' i jeszcze jakiś pokrowiec do tego
 7. Witam, chciałbym się dowiedzieć kto udziela lekcji we Wrocławiu ?
 8. dominik0303

  Hardware

  Rozumiem, dziękuję za wasze opinie, pozdrawiam
 9. dominik0303

  Hardware

  Rozumiem, ja jestem w posiadaniu statywu pod werbel z firmy Basix tylko nie wiem jaka seria, i właśnie po kilku dokręceniach rurka zaczęła się wgniatać do środka w miejscu regulacji góra-dół, i tak jakoś mnie to zniechęciło do kupna hd z tej firmy, nie wiem może przez to że niska seria.
 10. dominik0303

  Hardware

  A co sądzicie o firmie yamaha ?
 11. dominik0303

  Hardware

  Jakie polecicie zestaw hardware, chodzi o lekkość oraz stabilność, jaka firma ?
×
×
 • Create New...