Jump to content

MuFFes

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Krosno
 1. Blachy faktycznie brzmią do kitu, ale moim zdaniem tworzy to taki fajny, jakby postarzany klimat. W sumie lepiej by było tak z lepszymi blachami, ale nie jest źle. A muzyka bardzo fajna :)
 2. Ja swojego Basixa DT-410 nikomu nie pożyczałem, jak już pisałem ważę ok 65 kg. Przenoszony był niewiele razy (myślę że do policzenia na palcach obu rąk) a stan nie jest dobry :) Podtrzymuję swoją opinię, że basixa nie polecam, innych nie testowałem, ale za jakiś czas pewnie się przesiądę :)
 3. Januszs nie wiem jakim cudem twój DT-410 to takie cudo... Mam do czynienia z dwoma egzemplarzami - u siebie i w muzycznej - i w takim razie oba to chyba jakieś wadliwe egzemplarze...
 4. Do 1000zł to za wiele nie kupisz. Proponowałbym na razie pad lub werbel, żeby ćwiczyć technikę werblową - na początku jest to bardzo ważne.
 5. Też mam basixa DT-410 i chyba bym go nie polecił. Mam go ponad rok, czasami odkręcają śrubki z dolnej części, przez co strasznie się chwieje, a do tego te śrubki mają strasznie niestandardowy gwint. W mojej szkole muzycznej(tam wiadomo - co nowa osoba to inne ustawienie stołka) jest ten sam stołek, może i trochę przeżył ale teraz gwinty tam chodzą tak ciężko że zmiana wysokości stołka graniczy z cudem.
 6. Niedawno (w zasadzie dziś :> ) skończyłem kompletować swój zestaw perkusyjny. Dlatego też chcę się z wami nim pochwalić. Shell - Yamaha Stage Custom (Indonezja) w konfiguracji: - 22" - Yamaha/Yamaha - 14" - Remo Powerstroke 3 / Yamaha - 12" - Remo Pinstripe / Yamaha - 10" - Remo Pinstripe (chyba, napis wytarty) / Yamaha Wszystko w kolorze zielonym, błyszczącym, fachowo kolor się chyba nazywa Emerald Green :) Werbel - Mapex Black Panther w brzozowym korpusie - 14" x 6,5" - Evans Onyx / Mapex W kolorze czarnym, niebłyszczącym :) Blacharka - Paiste PST7 Heavy/Rock Set powiększony o 18" Crash. Jestem pozytywnie zaskoczony z brzmienia tych talerzy. Hardware: Yamaha FP-700 - stopa pojedyncza Yamaha SS-840 - statyw werblowy Yamaha CS-840 - statyw prosty Yamaha CS-845 - statyw łamany Yamaha HS-950 - statyw pod Hat statyw łamany CB Drums - dobrze spełnia swoje zadanie jako statyw prosty :) Niedługo podrzucę jakieś zdjęcie, bo chwilowo na czas sylwestra zostałem zmuszony przenieść perkusję w inne miejsce więc o zdjęcie na razie ciężko :) Na razie nie planuję żadnych zmian bo mój budżet na tym zestawie trochę ucierpiał :) Ale było warto :D
 7. Wolałbym nie wybiegać poza te 1500zł, ale jeśli warto to może faktycznie się zdecyduję. Jest duża różnica w brzmieniu pomiędzy tą Yamahą a np. Mapexem M Birch? A jeśli chodzi o rozmiar bębnów to różnica jest tylko taka, że w większych jest niższy dźwięk?
 8. Witam, Jaki używany shell (najlepiej 4częsciowy) moglibyście polecić do 1500zł? Nie mam preferencji co do rozmiaru - może być 10-12-14, jak i 12-13-16.
 9. MuFFes

  evans onyx

  Za 2-3 dni przyjdzie z thomanna od niemców to wyrażę swą opinię :)
 10. MuFFes

  Oceń piosenkę

  Teledysk 10/10 muzyka 5/10 :)
 11. Mi tam odpowiadają klimaty głównie rockowe i metalowe (nie wliczając trash'a, black'a i kilku innych podgatunków metalu) Także pomyślę o tym naciągu :) Dzięki.
 12. metaldrummer, Na thomannie widzę tylko onyxa do tomów, jest jakaś różnica pomiędzy werblowym? - http://www.thomann.de/pl/evans_14_onyx_black_tom_tom.htm Kajoj, Jakoś boję się brać remo, gdzie wcześniej czytałem tyle opinii o wadliwej powłoce :/
 13. Niestety nie rozwiązało to mojego problemu :) W zasadzie na siłę szukam czegoś za ~25euro na thomannie bo mi tyle do przesyłki braknie, a nie warto płacić 20euro :/ Pałki mam (VF SDW2) w dobrym stanie bo od elektronicznej prawie nie ma śladów użytkowania i dosłownie nie mam zielonego pojęcia co innego mógłbym kupić :/
 14. Noszę się z zamiarem kupna tego werbla: http://www.thomann.de/pl/mapex_14x65_black_panther_snare_fb.htm I chciałem się zapytać czy duża jest różnica pomiędzy tymi naciągami co są założone od początku, a tymi które można kupić? Jeśli tak to czy naciąg rezonansowy też dużo zmienia? I jeśli warto to jakie te naciągi kupić? Raczej preferuję krótki(może nie jakoś strasznie krótki), skupiony i niski dźwięk werbla.
×
×
 • Create New...