Jump to content

Drummer99

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Zambrów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pomoże ktoś? Jak np zamienić np. werbel w stopę itp? Proszę o szybką odpowiedź.
 2. Jak wiadomo pady plastikowe hi hat i talerze z gumą lubią hałasować. Jak myślicie czy przyklejonie do niej maty wyciczajacej by coś dało?
 3. @Atem posiadasz ten zestaw i czy grałeś na scenie?
 4. Perkusję elektroniczną kupować na raty czy zbierać całość i kupić? Co wiecie na temat firmy dig drum zrobił by coś sensownego z 4-5 talerzami za ok. 1400-1600?
 5. Witam Posiadam zestaw dm 6 chciałbym grać na scenie ale nie wiem jak sobie ten zestaw poradzi. Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym zestawem na scenie? Proszę o nie pisanie że to zestaw głupi i badziew. Niestety na ten czas mnie nie stać na coś lepszego. Z góry dziękuję . :)
 6. Czy w ezdrummer 2 jest możliwe żeby ride byl crashem?
 7. X tego co widzę na blachy Rolanda i pady przerobione.
 8. Dlaczego? Będę mógł wymienić pady na siateczkowe i dwustrefowe oraz zyskam dodatkowe wejścia na kolejne talerze.
 9. Ja tam kupię alesis trigger io, wymienię pady ma dwu/trzystrefowe, podłącze pod ezdrummer 2 i w taki sposób rozbuduje zestaw alesis dm6. :)
 10. Jak podłączyć alesis dm6 pod program superior drummer 2 przy użyciu reaper i kabla usb? Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuję. :)
 11. Na nową/używaną perkusję typu Roland mnie nie stać. A moduły używane są w miarę tanie, pady również można kupić używane.
 12. Cześć. Czy istnieje możliwość dołączenia przejściówki do kabli alesis dm6 z jack 6.3 na ten co jest np w dm10? I czy będzie np. Działał pad od jakiejś innej perkusji po takim eksperymencie?
 13. Jaki mogę kupić moduł do alesis dm6?
×
×
 • Create New...