Jump to content

michal4293

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  wiesz?

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Elo poczyniłem takie coś, to jest dopiero pierwszy prodżekt, coś łatwego na początek, żeby nie było dużo roboty. Jak się to podoba, jak ktoś ma pomysł na konstruktywny hejt to poproszę. DOPIERO SIĘ UCZĘ NIE BIJ (bo oddam).
 2. Cześć, korzystał ktoś z was z w/w miksera z interfejsem? Jak wrażenia? Jakies opinie? Minusy? Bedzie używany głównie jako interfejs. Dziękuję z góry za odpowiedzi :)
 3. michal4293

  Zestaw mikrofonów pod cały band

  Ziomek o bardziej konkretną odpowiedź to mogłem tylko Mikołaja poprosić. Szkoda że to nie sfd bo Sogacza byś dostał od razu, ale piszę z telefonu i jak wejdę na kompa to może się okaże że jakieś profity w podziękowaniu dam radę Ci załatwić :) Pozdroooooo
 4. Cześć, potrzebuję fajnego seta mikro do perkusji, ale najlepiej, żeby niektóre mikro mogły służyć innym instrumentom. Nie wiem właśnie, czy jest to w ogóle możliwe, tzn myślałem np, żeby mikro od stopy nadawał się również do basu, mikro od tomów/werbla do gitar a mikro zbierające blachy mogły też chwytać wokal. Możliwe to jest? A jeśli tak to jak to zrobić ić ić ić ? I czym? Oczywiście nie mamy na myśli mikro USB czy bezprzewodówek. Fantom pewnie przyda się pod stopkę, ale wolałbym żeby wymagające dodatkowego wzmocnienia były max 2. Dzięki za informejszyn
 5. michal4293

  Brzmienie centrali tłuste jak Grycanki

  Chyba wybiore aquariana, slyszalem o nich co nieco i ponoc kopia dupe, jestem ciekaw, ale nie patrzylem jeszcze na cene ... :).
 6. michal4293

  Brzmienie centrali tłuste jak Grycanki

  Ok, sprawdzę obydwa, wybiorę prawdopodobnie jeden z nich. Dzięki za info mordo :)
 7. Cześć, mam kasę do wydania na porządny naciąg docelowo do centralki 22x18. Ma być tłusto, będzie grana fuzja, metal, rock, d'n'b, elektronika. Co polecacie? Myślałem standardowo o Remo Powerstroke 3, ale jestem trochę zielony w temacie dobrych naciągów, więc proszę o pomoc mądrzejszych :) . Dziękuję z góry i z boku.
 8. michal4293

  Centrala+wysoki tom do 1,5k

  Elo mordy, jak w temacie szukam porządnej centralki z jednym tomem w cenie do 1,5k (może być używka). Muza rock a LA Zeppelin, Zakk Wylde, Bonamassa. Ew może być coś do rzeczy jazzowych. Macie pomysły co by spełniało te warunki? Dziękuję z góry pozdro!
 9. michal4293

  Eksperyment

  @Seth Na razie nie zdradzę. Ale nic o co miałoby zaszkodzić :). Dzięki za wzięcie udziału w eksperymencie.
 10. michal4293

  Eksperyment

  Cześć, proszę każdego kto tu wejdzie zalogowany o napisanie pierwszego jakie przyjdzie na myśl nazwiska perkusisty jazzowego i grupy/artysty z tego samego gatunku. Nie muszą absolutnie być ze sobą powiązane, wybór nie musi być uzasadniony. Proszę po prostu o możliwie jak najkrótszy czas namysłu. Pokrótce wchodzisz, wpisujesz, a ja z góry dziękuję baaaardzo :) Pozdrówki.
×