Jump to content

kajooo

Members
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Opatow

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pojemnik przy werblu niewiele Ci daje,jest za nisko, a akg jak najbliżej naciągu.tak mnie uczono.
 2. Na Reaperze robiłem te duplikaty i nie było problemu.
 3. Po nagraniu.ńagrywanie bez żadnych dodatków.surowizna, dopiero wtedy masz pole do ustawienia pożądanego brzmienia
 4. A czy pozakładałeś bramki szumów na każdym mikrofonie? Jeszcze możesz wykorzystać taki patent, duplikujesz ścieżkę np werbla dwa razy i każdej ze zduplikowanych ścieżek przesuwasz balans jednej w lewo drugiej w prawo .Otrzymujesz wtedy bardziej przestrzenny dźwięk.to samo z innymi częściami perkusji ale trzeba pamiętać żeby wartości balansu nie pokrywały się Pzdr
 5. Super dziewczyno.Słychać że czujesz instrument.Tak trzymać.
 6. dawno w świat poszły........
 7. Crasha z mosiądzu w zestawie potraktowałbym raczej jako blaszkę efektową nawiercając nity bądź jakieś inne dzyndzelki .Samo brzmienie takowych mnie boli, więc nie używam. Ale to opinia subiektywna jest, i jak pisałeś nierząd słuchu każdy posiada i nim kierować się należy. PZDR
 8. 101 i Pst3 to mosiądz.Odpuść, i kup pst5 lub jakieś turki .Pzdr
 9. Kajoo zerknij na moje covery w twórczości forumowiczów

  1. kajooo

   kajooo

   Cześć. Widziałem Twoje covery na yt. Fajnie to wszystko gada, a w szczególności zaskoczyło mnie in plus brzmienie werbelka Amati. Co do Twoich umiejętności i stylu gry nie czuję się kompetentny aby się wypowiadać, bo sam mam przed sobą jeszcze duuużo do nauki. Jedyne co mogę zasugerować to nie przesadzaj z przejściami . Najważniejsze w tej naszej grze to czerpanie z niej przyjemności. Reszta się nie liczy. Pozdrawiam Serdecznie.

 10. Dzięki za rady. Kwantyzacji nie robiłem bo nie umiem. Manualnie przesuwałem do siatki kilka uderzeń bo się ciut omsknęły.Mam fioła na punkcie tempa, takie skrzywienie .
 11. Poważnie fajne .ma klimat Taka moja opinia chociaż w innej muzie gustuję.Bębny w tym wypadku fajnie trzymają klimat. im mniej nutek wykorzystasz do zbudowania nastroju tym lepiej Imo.
 12. grałem z metronomem ale mimo wszystko drobne korekty musiałem poczynić. Nie jestem zawodowcem.
×
×
 • Create New...