Jump to content

kajooo

Members
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Opatow

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za rady. Kwantyzacji nie robiłem bo nie umiem. Manualnie przesuwałem do siatki kilka uderzeń bo się ciut omsknęły.Mam fioła na punkcie tempa, takie skrzywienie .
 2. Poważnie fajne .ma klimat Taka moja opinia chociaż w innej muzie gustuję.Bębny w tym wypadku fajnie trzymają klimat. im mniej nutek wykorzystasz do zbudowania nastroju tym lepiej Imo.
 3. grałem z metronomem ale mimo wszystko drobne korekty musiałem poczynić. Nie jestem zawodowcem.
 4. Pierwsze demo mojego nowego projektu Timeless Zapraszam do posłuchania
 5. Saturn 5 , Istanbul Mehmet Tradicional hi hat 14", IM Radiant ride ,drugi hat K,Z 13" Zildjian, crashe Istanbul tradicional, Anatolian i Sabian AA, stack Meinl +bottom hat, bo Polmuz poległ. A dywan pod tureckie blachy hehe Nic nie nagrywam bo jakoś czas nie pozwala. Niestety. Ale mamy z chłopakami taki heavy rockowy projekt, więc jak się coś urodzi to zapodam Pozdrawiam i zdrowia życzę.
 6. Wziąwszy pod uwagę,że było to moje pierwsze nagranie myślę że było całkiem ok. Stack zrobiony z chiny Meinla 14" plus ride Polmuz bottom. Dalej klepię w pokoju na piętrze, ale zestaw ewoluował.
 7. Spoko brachu. Twoja opinia. Mnie takie brzmienia pasowały i tyle.Stopa miała klaskać i tomy miały być "jak z syntezatora" Na tym polega indywidualne podejście do brzmienia.Jeden kocha bajer full inny Kult, że tak nawiążę do obecnej sytuacji politycznej. Zdrowia życzę
 8. No mistrz jesteś. Szacun za kreatywność.
 9. Tak widziałem Niepowetowana strata. Muzyka Rush ukierunkowała mnie muzycznie na wiele lat a solo Pearta z A show of hands wywróciło moje spojrzenie na grę do góry nogami. RIP Neil
 10. https://www.olx.pl/oferta/perkusja-premier-olympic-evans-meinl-CID751-IDCHhbi.html#6e2d82f6d5 https://www.olx.pl/oferta/perkusja-mapex-v-CID751-IDCRxTn.html#98d5984b71 https://www.olx.pl/oferta/perkusja-pearl-CID751-IDCQVxE.html#e9916c902e https://www.olx.pl/oferta/perkusja-bardzo-dobrej-firmy-ludwig-CID751-IDCNy5a.html#c5bd4ca070 Takie wypatrzyłem na dzień dzisiejszy. Przejrzyj sobie. na wszystkich tych bębnach można jeszcze coś utargować bo z doświadczenia wiem że podane ceny są jak najbardziej ruchome. Pozdrawiam
 11. To co w likach raczej odradzam. Jak będę miał chwile w święta to pogrzebię na olx i podrzucę jakieś ciekawsze linki Wesołych.
 12. No super. Jakoś tak dużo pozytywnej energii z tego wyłazi. Tak trzymać.
 13. Polecam Ci DC Pure ( dawniej Basix) z wyższej serii np 800 , mocne i stabilne żelastwo w dobrej cenie.
×
×
 • Create New...