Jump to content

BartowskY

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Warszawa
 1. A gdybyście mieli wybierać pomiędzy Paiste PST5 Medium Crash 16", a K2 Traditional Crash 16âł to który byście wybrali ?
 2. Witam, Co sądzicie o K2 Traditional Crash 16" Nigdzie nie mogę znaleźć informacji i próbek dźwięku o nim. Jak by miał ktoś z nim do czynienia to proszę wyrazić swoją opinie ;) .
 3. OK, czytałem o adoptowaniu pomieszczenia i ponoć 70% jakości dźwięku zależy od akustyki pomieszczenia :o . Muszę się jeszcze dowiedzieć się jak to zrobić, bo ponoć pianki "piramidki" z allegro, to strata pieniędzy. Będę szukał na różnych forach i mam nadzieję, że i na tym się coś znajdzie. [ Dodano: 26-04-2016, 06:58 ] Po zmiksowaniu nagrania i dodania dużo niskich częstotliwości, a zmniejszenie mniejszych wszystko wygląda mniej więcej tak: (tak wiem, że jest nie równo. To dopiero próby.)
 4. No dobra, ale można iść w tym kierunku. Skoro fale dźwiękowe idą przez słuchawki, gdzie się tłumią, to mogą iść przez coś typu tłumik, i już w bębnie będą stłumione.
 5. Witam, Posiadam słuchawki bardzo dobrze tłumiące. Dźwięk perkusji w nich jest boski. Czy da się osiągnąć ten sam efekt bez słuchawek? Posiadam perkusję Amati (nie piszcie, żeby ją zmienić) , naciągi na tomach REMO Emperor, na werblu REMO Ambassador. Perkusja w słuchawkach brzmi bardzo ciepło i dźwięk jest podobny do tego: Kiedy zdejmuje słuchawki, jest tak zimny, że żeby moje uszy nie cierpiały, muszę przerwać grę i odczekać kilka minut i potem mogę wrócić do grania. Czy wata, albo jakaś pianka w bębnie to dobry pomysł? Piszcie co o tym sądzicie i co zrobić, żeby dźwięk perkusji bez założonych słuchawek był tak ciepły jak z założonymi słuchawkami. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Bartłomiej.
×
×
 • Create New...