Jump to content

BoomStand

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BoomStand

 1. BoomStand

  Poszukiwanie werbla.

  Witam, Tak jak w temacie napisałem szukam werbla. Mianowicie werbla, 14" (13" też wchodzi w grę) dość głębokiego 6,5" lub 7", o dość wysokim brzmieniu (tak, wiem, że strojenie gra w tym dużą rolę, mimo wszystko myślę, że jest więcej czynników wpływających na wysokość brzmienia) oraz ze słabym rezonansem i krótkim wybrzmieniem. Dziękuję od razu za wszystkie odpowiedzi i propozycje. Pozdrawiam :biggrin:
 2. BoomStand

  Zoom H1

  Mam pytanie co do Zooma H1, min. o to czego jeszcze oprócz samego dyktafonu potrzebuję, żeby nagrywać i odsłuchiwać, jakiś przedowów, czy czegokolwiek innego? Mile widziane są również opinie i doświadczenia związane z tym Zoomem. :smile: Dziękuję od razu za odpowiedzi.
 3. Tama Superstar Classic Maple. Mam do Was pytanie, czy ktoś z Was miał może do czynienia z tą Tamą, jak dla mnie dobrze, że klon i w dobrym przedziale cenowym, ale nigdzie nie mogę znaleźć dobrego i szczegółowego opisu tego zestawu, jedyne co mam to nagrania na YouTube i parę postów, które dużo mi nie mówią. Jeśli ktoś na nim grał, albo chociaż słyszał jak brzmi na żywo to mógłby mi napisać? Mam na niego małą "chrapkę" , ale nie mam żadnej pewności czy chociaż w jakimś stopniu warto i jakie są plusy i minusy tego zestawu. Dziękuję od razu za jakiekolwiek odpowiedzi. :razz: Albo jeśli znacie jakiś dobry klonowy zestaw do 3500 zł również będę wdzięczny za propozycje.
×