Jump to content

kac4zor

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  będzin
 1. kac4zor

  Cover

  songsterr -wybierasz perkusję i można się uczyć i grać
 2. kac4zor

  Talerze do metalu

  czesć Ja mam set złożony z tego http://tcymbals.com/cymbals/?series=8 ale hihat ten http://tcymbals.com/cymbals/14-punkhead-hi-hat/ nie jestem "wytrawnym graczem" uczę się można tak powiedzieć , blachy mocne potrafią się spokojnie przebić przez ciężkie granie .
 3. kac4zor

  Perkusja Elektroniczna, co wybrać?

  Ja bym się nie zastanawiał i brał Dig Drum - powinieneś się zmieścić w tej kwocie z modułem rolanda TD-4 Dla mnie wygląd Kat czy BH III to straszny plastik co do grania na nich to się nie wypowiem ,miałem pożyczoną na 2 miesiące behringera a teraz mam Dig drum więc różnica kolosalna . Grałem w sklepie na Alesis Forge Kit i też uważam że Dig drum wypada dużo lepiej .
 4. Cześć Zastanawiałem się nad zakupem zestawu i nie bardzo wiedziałem co wybrać , ale chyba dzięki bardzo dobrym opinią na tym forum mój wybór padł na DIG Drum - czemu - możliwość doboru dowolnej konfiguracji - ramy która jest mega kompaktowa i oczywiście koloru ze względu na położenie perkusji ( sypialnia) żona miała najwięcej do powiedzenia i musiałem liczyć się z jej opinią :) Granie traktuję jak hobby Wykonanie dla mnie 5+ ,dla bardziej wybrednych można wsiąść lupę i powymyślać ale po co. cena ... bardzo dobra :) albo bardzo niska jak na taką jakość Kontakt z Panem Kazimierzem też pozytywmny
×