Jump to content

michael.dorton

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Wawa
 1. Panowie, czy moglibyście jeszcze przy okazji doradzić, jaki twin dokupić do takiego zestawu? Najpewniej z początkiem grudnia zamawiam, ale chciałbym skompletować cały zestaw. Ile trzeba wydać na twin do elektronicznej perki, żeby był wystarczający do domowej gry?
 2. Wielkie dzięki Panowie, troszkę mi się rozjaśniło. Jeden z forumowych kolegów polecił mi na privie Black Hawk HXD III. Cena wygląda w porządku, a i na youtube zdaje mi się, że słyszałem kilka kawałków z udziałem tego sprzętu. Czy coś takiego + twin będzie w porząsiu do metalowych zabaw w domu?
 3. MVA, wielkie dzięki za szybką odpowiedź! :) Co do twina, czy w takim razie do dowolnej el. perki mogę dokupić dowolny twin i będzie ok, czy w jakiś sposób trzeba je dopasowywać do zestawu? A jeśli muszą być jakieś konkretne, to gdzie mogę poczytać o tym co do czego pasuje, by od razu kupić perkę, która umożliwi takie podpięcie?
 4. Hej! :) Zamierzam zakupić pierwszą elektroniczną perkę i amatorsko, totalnie dla samego siebie, bez nauczyciela i "celów zespołowych" nauczyć się trochę grania. Mam 12 lat doświadczenia z gitarą i 2 lata z klawiszami, więc może będzie nieco łatwiej. Chciałbym jednak zadać kilka pytań, które wykraczają poza "jaki sprzęt do x tysięcy". Moje trzy pytanka: 1) Czy do grania dla samego siebie warto wydawać więcej niż np. 2000zł za jakiś polecany wstępnie zestaw? Widziałem, że da się już w tej cenie coś zakupić, a zastanawia mnie, czy jest sens inwestować większe pieniądze do gry na słuchawkach. 2) Jak wygląda sprawa z podpięciem drugiego bass drumu do takiej elektronicznej perki? Zależy mi na tym bajerze, bo gram i słucham głównie najcięższych brzmień. 3) Czy do elektronicznej perkusji w takiej cenie można dorzucić też kiedyś dodatkowe talerze albo inne przeszkadzajki? EDIT: Czwarte pytanie :) Jak wygląda sprawa podpinania takiej perki do komputera, nagrywania tego i puszczania sobie muzyki w tle na tych samych słuchawkach co dźwięk perki, by grać do utworu? Z góry dzięki za odpowiedzi :)
×
×
 • Create New...