Jump to content

kanarek

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Polska
 1. No faktycznie na sklepie Thomann największy wybór. drummer06487, miałeś może te pałki? https://www.thomann.de/pl/thomann_bass_drum_mallet_alu_60mm.htm jak one są zakończone? Miałem podobne to odpadał taki czarny "kapselek" z góry i potem cała ta główka zaczęła się luzować i odpadać przy mocniejszym graniu. Najlepiej mi się grało na BT-14, podzwoniłem po sklepach i raczej marne szanse na zamówienie ich... Żadną tajemnicą jest to, że wykorzystuję je na meczach, więc są mocno użytkowane. BT-14: Tutaj te z tym czarnym "kapselkiem"
 2. Tak, do basowego. Ostatnio w ręce trafił mi ten wynalazek od Ever Playa. Bardzo dziwnie się na nich gra, krótka rączka, dosyć ciężkie i ta ogromna główka, która po jednym graniu zaczęła się rozpadać. Kilka razy dzwoniłem to z reguły jest "to co na stronie pan widzi" albo na pytanie, kiedy będzie dostępny model który sobie upatrzyłem to odpowiedź jest "może za 2 tygodnie, może za 2 miesiące. Ciężko powiedzieć bo to ściągać musimy".
 3. Cześć, poleci ktoś jakieś lepszej jakości pałki do bębna marszowego? Miałem różnego rodzaju pałki ale szybko się rozpadały. Teraz ogólnie chyba ciężko dorwać bo nawet na sklepach internetowych za dużego wyboru nie ma. Może u kogoś z Was zalegają i chcecie się pozbyć? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...