Skocz do zawartości

CAVE

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O CAVE

 1. Projekt CAVE

  Mamy nadzieję że próbki będą tak dobre ze nie będzie już potrzeby używania modułu jako kontrolera :)
 2. Projekt CAVE

  1. Tak jest to sterowanie czułością triggerów, ponieważ moduł może być wykorzystywany w zestawach hybrydowych wyszliśmy z założenia że opcja ta na pulpicie ułatwi szybkie dostosowanie parametrów triggerów różnych producentów. Głośność jest dostępna w menu. 2. Edytować można tylko jeden z wybranych padów. 3. Kładziemy mocny nacisk na brzmienie w tym werbli. 4. Z naszego punktu widzenia nie ma takiej potrzeby ale dzięki za uwagę. 5. Wyjscie metronomu będzie można ustawiać na A) Wyjscie słuchawkowe B) Wyjście słuchawkowe + linia out. Dziękuje za komentarze i uwagi, na ten moment są one dla nas bardzo ważne !
 3. Projekt CAVE

  Jeśli chodzi o metronom to sprawdzimy możliwości, dzięki za uwagę. Moduł jest projektowany z nacisikiem na naturalne brzmienia, ale nie zabraknie też typowo syntetycznych. Menu będzie dostępne niestety tylko w jez. angielskim.
 4. Projekt CAVE

  Wojtas195, dzięki za sugestie, weźmiemy je pod uwagę ;)
 5. Cześć ! CAVE to zaawansowany moduł perkusji elektronicznej opracowany przez nasz zespół. Zachęcam do dyskusji, potrzebujemy Waszych opinii i uwag ponieważ urządzenie jest w fazie prototypowania. Zapraszam również do obserwowania naszego FP: https://www.facebook.com/CAVE-electronic-drums-517934228578474/
×