Jump to content

Dzejms

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Część z powyższych ofert już nieaktualne. Z aktualnych to DM10. Tylko ten jakiś podejrzany i niekompletny. Przyjrzyj się czego mu brakuje. Nowy chyba 4 tysie kosztował. Nie jestem zwolennikiem używek. https://www.kickstartyourdrumming.com/best-electronic-drum-set-reviews/
 2. Popraw linki bo nie wiadomo o co chodzi.
 3. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepszy stosunek ceny do jakości mają właśnie elektroniki Alsesis. Kup taką na jaką cię stać. Im lepszą kupisz tym więcej radości. Kupiłem 3 miesiące temu Alesis Crimson 2. Nie kupiłem takiej na jaką mnie stać ale tylko dlatego, że dopiero zaczynam tę wciągającą zabawę. W przyszłości pewnie będzie jakiś Roland, albo Alesis z górnej półki.
 4. Fajna strona, która właśnie odpowiada na pytanie "co lepsze?": Co lepsze? Przykleił bym ją.
 5. Czy korzysta ktoś z tego https://magazyngitarzysta.pl/…/te…/akcesoria/22460-irig-hd-2 lub podobnego modułu firmy iRig do nagrywania telefonem swojej gry na perkusji elektronicznej? Jak to się sprawuje?
 6. Dzejms

  Opóźnienie dźwięku w głośnikach

  Witam. Odkopuję, ale może pomoże innym. Niektóre amplitunery mają tzw. "PURE DIRECT". Dźwięk przechodzi wtedy bez opóźnień. gdyż jest pozbawiony obróbce cyfrowej. Wyświetlacz zostanie wyłączony i rozpocznie się odtwarzanie w trybie całkowicie bezpośrednim. U mnie przetestowane i nie jest źle.
×