Skocz do zawartości

Dzejms

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dzejms

  Jaką perkusję elektroniczną wybrać?

  Część z powyższych ofert już nieaktualne. Z aktualnych to DM10. Tylko ten jakiś podejrzany i niekompletny. Przyjrzyj się czego mu brakuje. Nowy chyba 4 tysie kosztował. Nie jestem zwolennikiem używek. https://www.kickstartyourdrumming.com/best-electronic-drum-set-reviews/
 2. Dzejms

  Jaką perkusję elektroniczną wybrać?

  Popraw linki bo nie wiadomo o co chodzi.
 3. Dzejms

  Jaką perkusję elektroniczną wybrać?

  Moim zdaniem na dzień dzisiejszy najlepszy stosunek ceny do jakości mają właśnie elektroniki Alsesis. Kup taką na jaką cię stać. Im lepszą kupisz tym więcej radości. Kupiłem 3 miesiące temu Alesis Crimson 2. Nie kupiłem takiej na jaką mnie stać ale tylko dlatego, że dopiero zaczynam tę wciągającą zabawę. W przyszłości pewnie będzie jakiś Roland, albo Alesis z górnej półki.
 4. Fajna strona, która właśnie odpowiada na pytanie "co lepsze?": Co lepsze? Przykleił bym ją.
 5. Czy korzysta ktoś z tego https://magazyngitarzysta.pl/…/te…/akcesoria/22460-irig-hd-2 lub podobnego modułu firmy iRig do nagrywania telefonem swojej gry na perkusji elektronicznej? Jak to się sprawuje?
 6. Dzejms

  Opóźnienie dźwięku w głośnikach

  Witam. Odkopuję, ale może pomoże innym. Niektóre amplitunery mają tzw. "PURE DIRECT". Dźwięk przechodzi wtedy bez opóźnień. gdyż jest pozbawiony obróbce cyfrowej. Wyświetlacz zostanie wyłączony i rozpocznie się odtwarzanie w trybie całkowicie bezpośrednim. U mnie przetestowane i nie jest źle.
×