Jump to content

Eufrosyne

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. Eufrosyne

  Co lepsze: Yamaha Stage Custom czy Tama Rhythm Mate?

  Dziękuję za porady :-) Zdecydowałam się na Yamahę :-) Na razie zdjęłam jednego toma. Szkoda, że nie przeczytałam Twojego posta wcześniej. Szczególnie części dotyczącej dopuszczania znajomych do zestawu. Ledwie kilka dni po zakupie robiłam imprezę rodzinną na której były kilkuletnie dzieci. Nie zamknęłam piwnicy. No i naciąg rezonansowy centrali mam do wymiany ... XD Zdjęcie z mrocznej piwnicy:
 2. Eufrosyne

  Co lepsze: Yamaha Stage Custom czy Tama Rhythm Mate?

  Dziękuję za opinię. Jak na razie wszystkie głosy zarówno na forum jak i poza nim idą na Yamahę :-) A jak widzicie podwójną stopę Tama Speed Cobra 310 w zestawieniu z tą Yamahą?
 3. Cześć, Stoję przed wyborem swojego pierwszego zestawu perkusyjnego. Do tej pory uczyłam się w salkach prób. Zależy mi na zestawie który da mi głębokie brzmienie basów, będzie się nadawał do cięższych brzmień ale zachowa przy tym swoją uniwersalność jeśli za jakiś czas stwierdzę, że lepiej bym się czuła w innym stylu. Na ten moment zastanawiam się nad dwoma opcjami przedstawionymi niżej. W obu przypadkach zestawy nie mają podwójnej stopy, także to będzie dodatkowo. Skłaniam się ku Tama Speed Cobra 310. Jakie są Wasze doświadczenia z tymi zestawami? Coś polecacie, odradzacie? 1. Perkusja Yamaha Stage Custom + talerze + statywy +stołek (używany, w dobrym stanie) Konfiguracja 22,10,12,14 +14 Snare PremierHardware Set z masywnymi statywami Statyw Werblowy Sonor 200Stopa HP-30Statyw HH Sonor(1) Statyw łamany Tama(2) statyw łamany Kombinowany+ Ramie Dodatkowe+ tom holder x 3+ stołek MapexTalerze Sabian B8 Pro 14 HiHatSabian B8 Pro Ride 20”Paiste Alpha Crash 16”+ Paiste 10” Splash ALBO 2. Tama Rhythm Mate na 22" + talerze Meinl (nowy) Konfiguracja: Centrala 22"x16" Tom Tom 10"x7" Tom Tom 12"x8" Floor Tom 16"x15" + 14" Werbel Talerze z mosiądzu Meinl BCS: 14" Hi Hat 16" Crash 20" Ride
×