Jump to content

Kiepski perkusista

Members
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Profile Information

 • Interests
  Ciekawe brzmienia.

Recent Profile Visitors

3915 profile views
 1. Po czasie,dodam tylko że wielu materiałoznawstwo studiowało
 2. Chcesz nowy sprzęt czy używany? Błyszczący i pachnący fabryką czy używkę ale solidną? I co tam zamierzasz grać?
 3. Problem nudy po jakimś czasie użytkowania perkusji elektronicznej, smutne.
 4. A nie wolisz podpiąć ten moduł do kompa i pokombinować z jakimiś darmowymi wtyczkami vst? zawsze to jakieś urozmaicenie.
 5. W polmuzie z kolei floortom 16 to 15 z hakiem
 6. Oryginalne obręcze też są trochę mniejsze niż 20
 7. To normalne w przypadku trowy, centrala ma 19 z hakiem, naciągi 20 wystają poza obwód, masz obręcze dwudziestki to dobrze bo nie założył byś naciągu.
 8. Hej, właśnie zastanawiam się nad kupnem kilku bębnów które niestety nie mają krawędzi frezowanych pod kontem, krawędzie są obłe,nie płaskie jak w polmuzie ale zaokrąglone, zastanawiam się czy je kupić i czy bez frezowania się obejdzie, to stary zestaw amati, nawet powiem że jakby chciał je przefrezować to nie za bardzo jest na tyle bębna,po prostu skróci to korpusy ,co wy na to? Kupić czy nie?
 9. Ej mam trochę większy 20 12 14 Carlton made in Japan kupujesz?
 10. Do jakiego komputera chcesz to podłączyć?tzn czy masz osobne wejścia na słuchawki i wejście liniowe albo mikrofonowe?i po co chcesz podpiąć midi I out naraz? Albo midi i wtedy interface midi przez usb do komputera a dźwięk ze słuchawek albo audio out przez interface albo prosto do wejścia mikrofonowego lub liniowego i dźwięk ze słuchawek podpiętych do komputera lub interfacu.
 11. Uspokój się, niewiele pomoże regulacja sprężyny,tylko troszkę, staraj się tak uderzać żeby bijak odstawał od membrany po każdym uderzeniu daj mu wrócić,jak to ogarniesz to zaczniesz kontrolować te przypadkowe uderzenia.
 12. A jak uderzasz to bijak zostaje po uderzeniu na membranie czy w jakiejś odległości?
 13. Sprężyna do rurki tej szerszej,ma oprzeć się na dnie, później wchodzi pręt zwykle podzielony na dwie części ,do sprężyny,ma wypustkę albo nakrętkę która ma oprzeć się na sprężynie,koniec pręta przechodzi przez dno i mocowany jest do cięgła pedała, później idzie druga rurka do tej o większej średnicy,na jej szczycie montujesz gniazdo dolnego talerza,robota zrobiona.
×
×
 • Create New...