Jump to content

Kiepski perkusista

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Interests
  Ciekawe brzmienia.

Recent Profile Visitors

74 profile views
 1. Cześć! Polmuz prawdopodobnie z lat 90.potrzebuje sposobu żeby zabrzmiał. W porównaniu do chińskiego sonixa na którym gram i z którego jestem zadowolony wypada beznadziejnie albo gorzej. Niestety połasiłem się na oszczędności i kupiłem do niego naciągi dragon drums. Drewno wygląda na zwarte, obręcze są ok lugi trzymają. Czy jakieś lepsze naciągi zmienią stan rzeczy? Co jeszcze z choćby domowych sposobów?
 2. W samym reaper to właśnie się chyba nie da. Sam szukam możliwości podniesienia wartości sygnału bo dziwnie cicho mi odtwarza w porównaniu do innych aplikacji na komputerze. Ja steruje na mikserze tym zewnętrznym, jak używam interfejsu to na nim albo wewnątrz programu na miksie ale to dopiero po nagraniu. Jeszcze można wyłączyć monitoring w programie i wtedy słyszysz tylko swoje bębny a podkład w słuchawkach. Jak interfejs jest podpiety usb to nawet w ustawieniach karty nie zmniejszysz poziomu chyba że wejdziesz przez line in bezpośrednio z miksera do komputera to możesz ustawić poziom wejścia. Steruj na interfejsie i sumie w mikserze.
 3. Nie da się ku.... Zalogować na tej waszej stronce a na odpowiedź jakąś to również nie ma co liczyc. Czymże jesteście tak zajęci? Handlujecie jakimś dziadowstwem na OLX? 

 4. Z logowaniem chciałem napisać. 

 5. Panowie problemy z losowaniem są zróbcie coś

 6. Kup sobie alesis turbo mesch kit ale od razu ci mówię że będziesz potrzebował programu obsługującego vst czyli jeszcze będziesz musiał pogrzebać w necie bo dźwięki z modułu albo cię nie usatysfakcjonuja albo znudzisz się nimi szybko ale 1500 ci wystarczy. Sam go mam. Szanowanie.
×
×
 • Create New...