Jump to content

Kiepski perkusista

Members
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Interests
  Ciekawe brzmienia.

Recent Profile Visitors

1023 profile views
 1. ... kupiłem Zuma r 16,na razie nie narzekam, powiedzmy że jestem zadowolony, tylko że to skomplikowane urządzenie,mogło by być prostsze.
 2. Jeżeli jeszcze cię to interesuje to słyszałem że te talerze robili Turcy dla Niemców, nie ma na nim typowego emblematu trowy.
 3. Błąd , błąd, błąd, obejrzyj ten film, to ci poprawi trochę to skrzywienie,naprostuje.
 4. O tu masz o tym ciekawy filmik, obejrzyj cały.
 5. A tempo, znaczy się jak nie co do klika zabębnisz to musisz zostawić tak jak zagrałeś bo ta qantizacja(nie wiem jak to się fachowo nazywa) psuje efekt.
 6. To ja ci powiem że następnym razem się nie zgadzaj na korektę ,jak coś ci delikatnie nierówno wyjdzie to przekonaj resztę zespołu że tak będzie lepiej! korektę taką że w miksie gdzieś tam trzeba przyciszyć werbel czy stope bo akurat koliduje z wokalem albo gitarą to jeszcze można zrobić, ale moim zdaniem lepiej jak jest "na żywo".
 7. Wyrównywałeś tą perkusję? elektronicznie?
 8. Poważnie gadasz?dobre? czy słabe?mi to raczej zależy na opinii o linii bębnów ale mój brat płacze że na YouTube nikt nie komentuje.
 9. Gdzieś słyszałem albo przeczytałem"neverplay everplay". stwierdzam że to bzdura kompletna, oto stałem się posiadaczem 24 calowego nevereverplaya w wydaniu marszowym, pierwsze co mi przyszło na myśl to żeby mu kupić emad2 (Evansa uniwersalnego)ale że szkoda mi było 260zl to mu kupiłem Remo ambasador coated bass którego wyhaczyłem za 117zyla.kupiłem za 115 bo nie mieli wydać.założyłem i nastroiłem.do tego podłączyłem stopkę widoczną na zdjęciu (nic specjalnego powiecie) która jak się okazało działa lepiej niż wysrana spidkobra.wreszcie korzystam z balansu bijaka i odbicia od membrany.do tego werbelek amati, bukowy z którego zdjąłem ochydnie szeleszczące evansy(przypadkiem)i założyłem powerbeat z góry a z dołu jakiś no name(tylko że gruby). wierzcie mi albo nie : łomocze to jak Ludwig samego Bohnama, stopka chodzi jakby nie było trzeba technik mayera(jojo) a werbel jest nie do podrobienia.po kilkunastu minutach gry poczułem się o wiele lepiej.
 10. Najnowsze słuchowisko z dorobku mojego i mojego brata, posłuchajcie.https://youtu.be/W_j1DtGWj8o
 11. Hi hi, jak zwykle sam sobie odpowiem, metodą "kup w ciemno i sprawdź" dowiedziałem się,PG 58 sprawdza się na stopie a 14A na werblu, zupełnie poważnie,mam tą głębię której na samych overheadach mi brakowało.oba modele to shure-dla zielonych.kupione okazyjnie oczywiście.
 12. Poza tym trochę nie mogę zrozumieć tego ostatniego sposobu podłączenia o którym piszesz.napisz dokładnie jaki efekt chcesz uzyskać i jaki masz program daw,czy chcesz podłączyć jeszcze monitory, czy jak.
 13. Tak komp wykryje perkusję bezpośrednio podłączoną przez USB,a tak jak opisałeś to wykryje interface a nie perkusje. Problem z jednym działającym głośnikiem:może masz włączony jakiś program daw w którym na przykład trzeba włączyć ustawienie stereo,ja tak mam w reaperze.
×
×
 • Create New...