Jump to content

Kiepski perkusista

Members
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Interests
  Ciekawe brzmienia.

Recent Profile Visitors

1295 profile views
 1. A bo człowiek tak błądzi po tym forum i albo nic nowego albo wszystko przeterminowane.
 2. Jakby to nie miało znaczenia to olałbym to co napisał kajooo i pewnie byś "odpuścił" i kupił pst5 lub jakieś turki,ale oprócz uogólnionego poglądu że brąz brzmi lepiej od mosiądzu to jest jeszcze coś takiego jak narząd słuchu i moim zdaniem w niektórych wypadkach mosiądz brzmi lepiej od taniego/typowego talerza z brązu. Określe to w ten sposób: niektóre cienkie blachy z mosiądzu są bliższe brzmieniu "ciemnych" crashy albo ride . tutaj musisz pokierować się słuchem i preferencjami, weź też pod uwagę że za dobrego crasha albo ride w klimacie ciemnego/suchego brzmienia trzeba sporo zapłacić a mosiądz (gdzieś wychaczony na słuch) będzie dużo tańszy. No i na koniec zwracam honor kajooo: w jasnych brzmieniach górują blachy z brązu (w tych tańszych opcjach) ale faktycznie za cenę nowego pst3 kupisz spokojnie jakiś turecki produkt a nawet jakiegoś sabiana wyhaczysz jak będzie okazja.
 3. Chyba że masz zainstalowane asio i mimo regulacji masz latencje ale wątpię, raczej to powinno pomóc
 4. Poważnie gadasz?pst3 i 101? To jak ci się podobają kup ale nie płać za nowe bo używane kupisz za stówę albo taniej
 5. No jest takie: prawa i lewa razem ćwierć nuty dwa takty potem prawa dalej ćwierć nuty dwa takty a lewa w tym samym czasie już ósemki potem prawa dalej ćwierć nuty dwa takty a lewa w tym samym czasie 16 i tak ile dasz radę a potem w odwrotnej kolejności w dół czyli prawa ćwiartki lewa od 16 czy 32 w dół po dwa takty i to robisz w jednym tempie w górę i w dół tak jak opisałem
 6. Zredukuje latencje, jeszcze pogrzeb w ustawieniach asio i tam znajdziesz regulację opuznienia
 7. https://youtu.be/4Wuo5NKPmV0
 8. https://youtu.be/umHQ1ADMnEk
 9. No tak, chodzi o siłę i technikę-którą trzeba ćwiczyć.czyli :lewa nie wyćwiczona.
 10. O stary,temat w moim przypadku skończył się kilka miesięcy temu, sprzedałem tego polmuza,od tamtego czasu kilka mi się przewinęło bębnów i muszę przyznać że polmuz to była największa pomyłka,może oprócz werbla.
×
×
 • Create New...