Jump to content

Danny

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Danny

  1. Mam Black Hawk MXD III, testowałem wcześniej też Nitro. Przede wszystkim w Alesis nitro mesh są wysokie rimy w padach i dziwnie się na tym gra, trzeba zmienić nawyki a to już zbyt duży minus dla mnie.. MXD brzmi znacznie lepiej w każdym zestawie, brzmienia mnie na tyle satysfakcjonują że odpuściłem sobie zabawę w podłączanie do VST. Ma dwu strefowe pady i ride a to dość sporo plusów aby się zdecydować na ten zestaw. Ogólnie mam też wrażenie że Black Hawk MXD III jest mniej „plastikowy” i jest bardziej pro...Gram na nim od około pół roku dość intensywnie i nic niepokojącego się z nim nie dzieje. Pozdro.
  2. Kiepski perkusista ale Alesis turbo mesh kit nie cieszy się dobrymi opiniami, z resztą to raczej jest "zabawka" dla dzieci więc to mnie zupełnie nie dziwi. Natomiast Millenium MPS-750X to raczej miał być bardziej profesjonalny zestaw ale nie da się na tym grać ;(
  3. Hejka, mam ten zestaw ale hi-hat to totalna porażka, po prostu nie działa prawie zupełnie, gubi szybkie uderzenia, nie otwiera się jak powinien pomimo ciągłej kalibracji... Zgłosiłem reklamacje, thomann wysłał mi nowy moduł i to samo. Czy ktoś ma ten zestaw i dał radę to ustawić??? Help !!!
×
×
  • Create New...