Jump to content

Szymon Włodarczyk

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli nie mówimy o oczywistym wyjściu- krzyżaku (centrala), to zawsze można jeszcze bawić się z ramami. Wydaje mi się, ze jak na statywie od werbla się będzie ustawiało, to bez sensu, bo... tak karze obyczaj. Jakoś ten wygląd mi ze sobą nie gra, no i stojaki na werbel są trochę za niskie. Zresztą ,jeśli każdy tom tom miałby na takim być, to się zrobi plątanina stojaków- najsilniejszy wróg perkusisty. Ja mam na krzyżaku, bo mam tylko 10" i 16", ale jakoś sobie tego nie wyobrażam.
 2. Kiepski perkusista, mógłbyś pisać ballady o ćwiczeniach. Dzięki
 3. Kiepski, kajooo, dzięki za pomoc w podjęciu decyzji, chyba najlepsze będzie pst5 midium crash 16" (bo te rock trochę mi nie pasuje). Szczerze mówiąc, przez chwilę myślałem jeszcze o Zildjianie, ale... Eeeeeeeee
 4. Myślisz, żeby kupić jakiś droższy? Co byś proponował? PST5 rock crash?
 5. Myślałem także nad paiste pst3 crash 16". Nie mam pojęcia który z nich wybrać. Obydwa brzmią świetnie.
 6. Hej, mam dylemat, posiadam talerz Crush Paiste 101 14" i myślę o zakupie 16". Myślę o używaniu obydwu blach, bo będą się razem fajnie komponowały. Zastanawiam się jednak, czy zna ktoś może ''sprawdzone" miejsce, w którym nie przepłacę. Jeśli ktoś zna talerz w tej cenie, który może być lepszy lub podobnie atrakcyjny- proszę o rady.
 7. Wiem, wiem... Strasznie mnie to wkurza, ale myślałem czy może są na to jakieś serio skuteczne ćwiczenia
 8. Ta, ja musze kupić 2 tom stopkę i chyba też tego polmuza sprzedać. Choć w sumie, to może nawet pójdzie w przyszłości za trochę większe pieniądze. Trochę jak wino- czym starsze, tym lepsze (choć dźwięk tego bębna przygrywa w moich koszmarach).
 9. Wierz mi lub nie, ale mam 3 tom z tego samego zestawu, obczaj: Powiem ci, że miałem ten sam problem, nałożyłem nowe bembrany, ale dalej mi nie pasuje to brzmienie. Niedługo będę kupował nową stopkę, bo moja jest taka luźna, że nie da się grać. Pozdrawiam!
 10. Ja to się trochę nie znam, ale na twoim miejscu poszukałbym perkusji w sklepach typu Prodrum, gdzie można sobie sprawdzić. Spróbuj wsiąść pod uwagę każdy aspekt- cenę, wielkość itp. Swoją drogą zadałem wczoraj pytanie i jeśli masz chwilę, to byłbym wdzięczny gdybyś sprawdził. Mam nadzieję, że zażegnasz dylemat.
 11. Kurtki i na temat- gdy ćwiczę (oraz podczas grania na zestawie), gdy gram dwójki szybko, to lewa ręka skacze po werblu bądź padzie jak dzika, za to lewa- ledwo się unosi i nie dogania prawej. Większość powie, że to przez to, że lewa nie wyćwiczona itp., ale tu chodzi bardziej o siłę i technikę niż o kwestię małej różnicy w wyćwiczeniu. Jeśli wyraziłem się nie dość jasno, to dopytujcie... I mam nadzieję, że ktoś odpowie.
×
×
 • Create New...