Jump to content

mikzdebal+perkus@gmail.com

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mikzdebal+perkus@gmail.com

  1. Dzięki za podpowiedź! Brzmi dobrze. Myślę, ze "piezoelektryki" są dostępne pod tymi czarnymi piankami. Niestety moja wiedza z zakresu elektroniki kończy się na polutowaniu przewodów :-) Dzięki jeszcze raz. Pójdę tym tropem.
  2. Dziekuje, ale to nie to. Probowalem juz wczesniej ta drogą. Niestety tutaj problemem jest, ze zmiana jest mozliwa tylko dla wszystkich padów na raz. Indywidualnie, dla pojedynczego pada, nie da sie ustawic. Bez wzgledu na to, jaka czulosc utawie dla calego zestawu, to zawsze jeden gra ciszej. Wczoraj rozebralem instrument - wszystko polutowane na stale, zadnych złączek. Jakby nie przewidziano wymiany padów w tym modelu.
  3. Kilka dni temu kupiłem córce perkusję elektroniczną YAMAHA DD-55c, z rynku wtórnego. Sprawdzamy, czy zainteresowanie córki perkusja jest przelotne czy zostanie na stałe. Jednak pojawił się problem - jeden z padów reaguje duzo slabiej od pozostalych. W efekcie trzeba duzo mocniej uderzyc, zeby go uslyeszec. Co mozna w tej sytuacji zrobic? Naprawa? Wymiana? Pozdrawiam wszystkich.
×
×
  • Create New...