Jump to content

leszek

Members
 • Content Count

  1378
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam perkusję elektroniczną DigDrum i zauważyłem taki problem, że bijak (przy zostawieniu go w "naciągu") odbija się wiele razy takich mikro uderzeń, drga przy tym czarnym krążku. Czy ktoś z Was też tak miał? Może jakiś sposób na to znacie? :)
 2. Zegarki typu Tama Tension czy Drum Dial to nieprecyzyjny przeżytek. ;) Masz może jakiegoś Androida pod ręką? [ zerknij ]
 3. ;) Cieszę się, miłego słuchania.
 4. Twój sprzęt ma wejśce mono, czyli nie do wkładania czegoś stereo bezpośrednio. Spróbuj kablem jack stereo 3,5mm z jednej strony, a z drugiej dwa jacki mono 6,3mm i wepnij jeden z nich do wejścia line input -ale tu uwaga- w odtwarzaczu mp3 ustaw panoramę skrajnie na jedną ze stron (sprawdź prawą i lewą osobno, czyli "który mono jack włożyłeś do gniazda") i daj znać czy są postępy. ;)
 5. Katka, pytasz o program w którym można ułożyć ścieżkę perkusji (czyli "co perkusista gra"), czy w którym można tworzyć pojedyncze brzmienia instrumentów perkusyjnych?
 6. Bardzo przyjemne solo! ;) Jest moc, stary. Chcę kiedyś zagrać podobne solo, jeszcze troszku mi nauki zostało. But na kotle - spontan, czy stały punkt w repertuarze? ;) P.S. Też skróciłbym początkowe napisy.
 7. Też używam DB-30 i też u mnie wszystko git. Może dlatego że klik jest w dokanałówce. ;)
 8. A myślałeś może o kanapie?
 9. No właśnie pisałem że ;) Spoko stary, graj jak tam (i gdzie tam) ci wygodnie. ;)Może aplikuj na stołek odźwiernego przy windzie, czy cuś.
 10. Nieee szefie, nie rimshot. Ja do dziś nie wiem jak na to mówić. Mówię wtedy "chick na werblu". Takie ciche. No wieesz. ;)
 11. Domyślam się, iż nie często uderzasz pałką o obręcz werbla, tzw. chickiem? ;)
 12. Słucha się bardzo przyjemnie! ;) Wygodnie ci z tak niskim ustawieniem werbla?
 13. I wy tylko we dwóch tyle dźwięków? Nie no, elegancko. :)
 14. Miałem VF, mam EX-25 (od kilku lat). Wszystko z nimi cacy, polecam bardzo. Na forum jest mój temat o nich, jakby co. ;)
×
×
 • Create New...