Jump to content

berent

Members
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Istotne tutaj są dwie kwestie: Wydajność: W przypadku biura istotne jest, aby ekspres był wystarczająco wydajny, aby obsłużyć zapotrzebowanie na kawę wszystkich pracowników. Zwróć uwagę na szybkość parzenia, pojemność zbiornika na wodę i pojemnik na fusy. Takie profesjonalne rozwiązania w zakresie wyboru ekspresu do kawy do biura oferuje na przyklad Tchibo Coffee Service https://www.tchibo-coffeeservice.pl/asortyment/ekspresy/ Łatwość obsługi i konserwacji: Wybierz ekspres, który jest łatwy w obsłudze i konserwacji. Pracownicy powinni być w stanie obsługiwać ekspres bez większych trudności. Sprawdź, czy ekspres posiada funkcje samoczyszczenia i czy łatwo dostępne są części zamienniki i akcesoria.
 2. berent

  Dom inteligentny

  Witajcie. Jakie polecicie rozwiazania w zakresie domu inteligentnego? Co się sprawdzi?
 3. berent

  Papier ścierny

  Polećcie proszę jakiś papier ścierny do szlifierki 125mm który można wielokrotnie odrywać i mocować. Dysk z rzepem jest OK. Teraz zwykle korzystam z budżetowego zestawu z Jula (30 papierów za 15 zł) i największą wadą jest właśnie to, że jak oderwę to już się nie trzyma ponownie. Więc często idą na śmietnic całkiem dobre krążki.
 4. Moje pytanie brzmi czy jezeli jeden z małżonków ogłosi upadłosc konsumencka i zostawi drugiego z kredytem kredyt jest caly czas splacany to po całej upadlosci konsumenckiej mozna dochodzic od upadłego ròwnowartosci połowy rat
 5. Wszystko zależy od tego co chcesz na stronie mieć. Można mieć stronę za 500 złotych, albo pół miliona będzie mało. Pozycjonowanie to również odrębny temat i koszt zalęzy od tego: jakie doświadczenie ma firma co firma decyduje sie zaoferować w ramach pozycjonowania jak również na jakie frazy się pozycjonujemy https://itcenter.pl/2023/04/21/nowoczesne-systemy-do-optymalizacji-sprzedazy/ Poczytaj sobie też o możliwości optymalizacji sprzedaży w sklepie.
 6. Zastanawiam się nad zrezygnowaniem z tradycyjnych reklamówek w swoim sklepie na rzecz tych biodegradowalnych. Czy warto? Jak z ich wytrzymałością?
 7. Witajcie.Czy możecie dać namiary na biuro tłumaczeń do wykonania profesjonalnych tłumaczeń audiowizualnych? Zależy mi tutaj na kimś z dużym doświadczeniem.
 8. Jeśli można założyć to tylko swiatlowod jedli bezprzewodowy to tylko oferta beż limitu ;) Raczej polecam lokalnych dostawców internetu, zwykle oferta jest znacznie korzystniejsza niż w dużych firmach. NO i nie masz tutaj limitu. Jesli chodzi o internet w Wieliczce to najlepszą ofertę ma moim zdaniem Fiberway: https://www.fiberway.pl/telewizja-dostepne-pakiety Na tej stronie jest kontakt. Możesz u nich oczywiście zdecydować się na internet z telewizją. Takie pakiety będą najkorzystniejsze cenowo.
 9. Jakie atrakcje zapewniacie dla gości weselnych?
 10. U mnie latem też masakra. Zakładam w tym roku klimę. Czekam właśnie na wycenę. Pewnie zdecydujemy się na tę firmę https://klimatyzator.net.pl/ Firma montuje klimatyzatory w Lublinie.
 11. berent

  Chłodzenie domu

  Witam, posiada ktoś z was funkcje chłodzenia w pompie ciepła? Możecie powiedzieć czy warto czy jednak klimatyzacja lepsza?
 12. berent

  Film reklamowy

  Chcę zamówić film reklamowy na stronę mojej firmy. Jak wybrać firmę, w której mogę złożyć takie zlecenie?
 13. Unikaj czynników wywołujących objawy: Niektóre pokarmy, dym tytoniowy, detergenty, kosmetyki i roztocza mogą nasilać objawy atopowego zapalenia skóry. Dlatego ważne jest, aby unikać takich czynników, które wywołują reakcję alergiczną. Duze znaczenie ma też odpowiednia pielęgnacja: https://verdelab.pl/kategoria-produktu/problemy-skorne/atopowe-zapalenie-skory/ Nie wiem jakie kosmetyki stosujesz ale polecam zastanowić się nad kosmetykami dedykowanymi dla atopowego zapalenia skóry.
 14. Jest ok, chociaż dobrze jest też wziąć pod uwagę światłowód. Jeśli chodzi o stabilność, światłowód jest zazwyczaj bardziej niezawodny i ma mniejsze opóźnienia niż internet radiowy. Internet radiowy może być bardziej podatny na zakłócenia związane z warunkami atmosferycznymi, takimi jak burze i opady. Najlepiej skontaktuj się z firmą: https://www.fiberway.pl/ Firma oferuje internet w Niepołomicach. Powinni podpowiedzieć Ci jakie będzie tutaj najlepsze rozwiązanie.
 15. berent

  Kubek termiczny

  Szukam dobrej jakości kubka termicznego do pracy. Możecie polecić co się Wam najlepiej sprawdziło?
×
×
 • Create New...