Jump to content

kay

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

About kay

 • Birthday 02/21/1988

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

1291 profile views
 1. Ten Pan z Tarnobrzegu to handlarz, więc okazja to raczej nie jest. Jeśli kiedyś takie hh miałeś i szukasz identycznych- bo to sprzęt vintage- to cenę weryfikuje dostępność, a drugiego takiego w takim stanie na OLX nie widać ;)
 2. Ale kolega odgrzał kotleta :p Mimo wszystko, jak ktoś szuka odpowiedzi- jak stroić centralkę, polecam ten filmik: https://youtu.be/FTdXOWKIQc4 Nawet zrobiłem sobie słoik wypełniony pisakiem, który waży tyle samo co ten kattlebell, a wszystkie kocyki i poduszki poszły w kąt. Jak twórca powiedział: less tuning, more playin'! Serdecznie pozdrawiam.
 3. Cześć! Udało mi się ostatnio dorwać crasha 18" Xist z aktualnym logo, z takim trójkątem. Jako że blaszka bardzo mi się spodobała, zacząłem szukać innych z tej serii. Sporo jest blach ze starym logo, z czarnym napisem Xist. Czy ktoś się orientuje, czy obie wersje wytwarzane są w ten sam sposób, a może różnią się w jakimś stopniu? Serdecznie pozdrawiam.
 4. Imo nie wydurniaj się. Tu masz fajną Pearl P-900 i będziesz Pan Zadowolony. https://www.olx.pl/oferta/stopa-pearl-p-900-do-perkusji-CID751-IDHdbCB.html
 5. Ja jestem zadowolonym użytkownikiem Emada2- w końcu wyjąłem z BD wszystkie gąbki, poduszki i takie tam inne :) Słabo Ci gada przy nagrywaniu pod mikrofonem? Czy że tak powiem "na ucho"?
 6. Rozważałem też tą stopę, ale trafiła mi się DW5000. Po przesiadce z Mapexa P750 przeżyłem szok kulturowy. I fakt, posiadanie dobrej, szybkiej stopy nie zwalnia z ćwiczeń :)
 7. Ciężka sprawa- znalazłem tylko jedną: https://slaskiecentrumperkusyjne.pl/pl/p/GIBRALTAR-SC-4467L-sprezyna-do-werbla-FFS-14-20/9527 Najlepiej zadzwoń/napisz do któregoś z większych sklepów perkusyjnych- na pewno coś Ci znajdą :)
 8. Dzięki, wzajemnie. Marzy mi się właśnie Saturn! Jak wrażenia? Super zestaw. Pozdrawiam :)
 9. Super wygląda! Co to za mapex? Nie ogarniam ich z nowym logo. Jaka blacharka? Masz jakieś nowe nagrania? Bardzo ładnie wyglądający zestaw. Mega plus za dywan :D
 10. Fajnie że Kiepski odświeżył temat. Bardzo mi się podobało! Jedynie werbel rzeczywiście mógłby brzmieć inaczej, ciut pełniej. Z czego zrobiłeś stacka? Fajny efekt ;) Mam nadzieję że dalej klepiesz tam, w salonie :D
 11. Jeśli mało ważysz i nie masz problemów z kręgosłupem to czego nie weźmiesz będziesz zadowolony. Jeśli w grę wchodzi waga- tutaj musisz już trochę dołożyć żeby stołek za szybko Ci się nie rozlatał. Podsyłałem Ci dwa stołki jeden motocyklowy, jeden okrągły. Ceny raczej spoko, szczególnie ten Sonor mi się podoba, nowy kosztował ok 399zł: https://www.olx.pl/oferta/stolek-perkusyjny-sonor-CID751-IDHmCJW.html#133c6bd086 można potargować :)
 12. Pro M jest 100% klon, Mars Pro to raczej mix Mahoń/Klon. Obie brzmią super.. Jak masz fajną ogrzewaną kanciapę to chyba jednak brałbym tą Pro M- nowsza i z fajnymi naciągami. Mars Pro ma z kolei 4 tomy, głębsze od Pro M i parę gratów do opchnięcia. No i ten Vintageowy look.. Ciężka decyzja!
 13. Też chciałbym mieć tyle miejsca na sprzęt. Ale bym obstukał tego polmuza :D
×
×
 • Create New...