Jump to content

Robert Serafin

Members
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Robert Serafin

 1. Wszędzie trąbię że każdemu pomagam jesli [pojawiają sie problemy. Nie wazne czy na gwarancji czy po gwarancji.Przecież najlepiej wiem jak obchodzić sie z instrumentem który wykonałem..Podam na wszelki wypadek tel 501 630 411 dla ciebie przyjacielu i dla innych. Po co sobie utrudniac życie..
 2. To działanie ustawia się w programie któy wykorztystujesz a nie w module...Podłaczysz Cy-8 i bedzie to samo..
 3. Wkrótce zaprezentuję nowy rodzaj dwutalerzowego 12" 2 strefowego hh z płynnym kontrolerem.Jest dobrze!! Zapraszam do odwiedzania mojego facebooka https://web.facebook.com/digdrumofficial/timeline?ref=page_internal
 4. Państwa forum pojawia się jako strona niezabezpieczona [potencjalnie niebezpieczna.Dlaczego??

  1. bialykrzys

   bialykrzys

   Przykro mi jutro przyjeżdża kupiec.

   pozdrawiam

 5. Beda w rozmiarach 12" 14"16" kolory silver gold i colorfull.Sprzedaż ruszy za ok 2 miesiące.Cena-nie ustalona jeszcze ale jak u mnie, do przeżycia.:-)
 6. Jak pisałem sa dośc głośne i w domu się nie sprawdzą głownie scena ale pracuję nad wytłumieniem które nie będzie na zasadzie plastra z gumy bo to zabije cały urok talerza ale pogodzi funkcjonalnośc z wyglądem.To dopiero zajawka rozwojowego tematu.A odczucia z gry są mega.Nie da się z niczym porównać.
 7. Cześc prosze o kontakt Kazik

   

 8. Pisałem aby nie zwracać uwagi na talerze...Pokazuję kontroler który jest niezależny , a talerze beda zupełnie inne i myslę że Was zaskoczą.Proszę o cierpliowśc.To nie dzieje się z dnia na dzień.też chciałbym już, ale życie nauczyło mnie cierpliwości w tych sprawach. Na razie kontroler.
 9. Zapraszam do obejrzenia dema nowego kontrolera HH. Bedzie współpracował z 2 talerzami na klasycznym statywie HH https://perkusjaelektroniczna.pl/nowosci-perkusja/kontroler-hh/
 10. Rzeczywiście, były 2 wersje tych talerzy i starsza była dość głośna. Obecnie produkowane są znacznie poprawione od względem poziomu decybeli i skłaniam sie ku opini MVA...Słucham Waszych uwag i choc nie zawsze o tym mówie to staram się zawsze reagować na Wasze sugestie.
×
×
 • Create New...