Jump to content

Sambucus Nigra

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Bełchatów
 1. W tej cenie lub ciut drożej ok 340 zł możesz znaleźć werbel od Mapexa Pro M, ja mam 14" na 6,5" o sprawuje się genialnie.
 2. Co masz konkretnie na myśli, wtedy będę widział co poprawić?
 3. Hehe, ja robię dość dziwne minki, a co do kapeli to troszkę tak, może stres dla chłopaków, bo w sumie pierwszy koncert zespołu.
 4. Co do naciągów, to właśnie zbieram kaskę, myślę o REMO Pinstripe.
 5. Witam. Chciałbym prosić o komentarze na temat mojej gry :D http://www.youtube.com/watch?v=xfzTyOJJx7c http://www.youtube.com/watch?v=9Nh2vXj4Fuc&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=rGAJ4-nABjs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=ZIMNbyNnDx8&feature=related Zestaw, to Mapex Q standard, werbel Mapex Pro M 14"x6,5" Maple, naciągi firmowe mapex'a, z wyjątkiem werbla, na którym jest Evans Genera.
 6. Obczaj sobie zespół "Mocni w Duchu" z Łodzi, ja grałem na perce w kościele, różne pielgrzymkowe.
 7. Rocking Horse w wykonaniu Gov't Mule (oryginał grali The Allman Brothers Band) Co do płyt to: 1. Gov't Mule - Gov't Mule 2. Pilichowski Band - Jazzga Live 2004 Pozdrawiam.
 8. Witam. Chciałem zapytać się jak dużo różnica jest pomiędzy pałkami ProMark Hickory(5A) a ProMark L.A. Special ( Med. Rock) chodzi mi głównie o wytrzymałość i ogólnie czy opłaca się dać troszkę więcej kasy, czy nie ma sensu, bo np. z L.A. grałem i na prawdę byłem zadowolony kosztują ok. 19 zł a trójpak PM Hickory 80 zł. Czekam na odpowiedzi.
 9. Sambucus Nigra

  Hammerax

  Szukałem tych blaszek na e-bayu i ceny tak od 100-150$, również myślałem że będą dużo wyższe.
 10. Może dlatego, że uważają tamte rytmy za byt proste i chcą pokazać coś "trudniejszego". :D
 11. Mnie osobiście bardzo się podoba ten utwór: http://dyzio777.wrzuta.pl/audio/7ig4IwCGwew/deep_purple_-_who_do_we_think_we_are_-_14_-_first_day_jam_i
 12. Grając na djembe takie coś czasem stosuję. Widziałem na youtube jaki taki gość to robił. Myślę że jest to do wyćwiczenia.
 13. Ja też mam bosa i mi działa genialnie, może masz uszkodzonego albo coś. Gorąco polecam. Jak kupiłem go na allegro za 100 zł (standardowo chodzi po 125-130 zł) Pozdrowienia.
 14. Też tak mam. Ja jeszcze gram na djembe. Więc ręce mi zawsze same chodzą. W szkole nauczycielki mówią że jestem nadpobudliwy:D Ale nieraz naprawdę jakiś fajny beat wejdzie i później na perce chce się go zagrać.
×
×
 • Create New...