Jump to content

yezu

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Gdynia
 1. Przyznam, że doĸładniejszy opis bardzo by mi się przydał :) Zacznijmy od tego jak grubo położyć wełny mineralnej na ściany i na sufit? Czy np. 5cm starczy? Położyć ją przylegającą do ściany, i zakryć płytą kartonowo gipsową czy może jakoś inaczej? Też nie wiem czym konkretnie jest membrana dachowa... Zastanawiam się też jaką wełnę użyć? RockTon, a może jakąś inną? Wiem, że wełna powinna być na czymś w rodzaju stelaży. Czy mogą być drewniane, czy może lepiej jakieś inne? I jak je przymocować? Zwykłe długie wkręty starczą? Może przykleić? A może jakoś inaczej? Kurczę, trochę mi się te pytania potoczyły :P Mam nadzieję, że nie za dużo :) Dzięki wielkie za odpowiedzi :)
 2. Tak się zastanawiam, czy ta pianka nie piramidowa, będzie dużo lepsza od wełny mineralnej. Myślę, żeby na sufit walnąć płyty dźwiękochłonne takie jak te: http://muzyczny.pl/pokaz.pl?id=120181&grupa=120182 A na ściany walnąć tą piankę, schowaną za jakimiś ściankami gipsowymi. Ma to sens?
 3. Witam! Wiem, że temat był wałkowany, jednak sytuacja w której się znalazłem jest trochę specyficzna i już trochę się pogubiiłem. Przedstawiam jak to wygląda. Gram na perkusji elektronicznej. W pokoju (20m kwadratowych) chcę zrobić coś na kształt studia. Nie muszę martwić się o akustykę z tego względu, że nie planuję używać żadnych instrumentów akustycznych. Jednakże jest to w mieszkaniu, w nowym bloku. I tak się składa, że mam sąsiadów tylko nad sobą. Jednak gdy gram na owej perkusji (szczególnie tak o 2 nad ranem :P) sąsiadom i tak to przeszkadza. Chciałbym wyciszyć to pomieszczenie, tak żeby uderzenia o pady i ramy nie były słyszalne w mieszkaniu nade mną, no i nie chcę jakoś specjalnie oszpecać tego pokoju. Jako, że nie planuję zmieniać miejsca zamieszkania przez dłuższy czas, spokojnie mogę zainwestować w to przedsięwzięcie trochę kasy. Czy ktoś jest w stanie mi zasugurować materiały, techniki i ewentualne koszty czegoś takiego? dzięki wielkie za pomoc :)
×
×
 • Create New...