Skocz do zawartości

MicMart

Użytkownik
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Profil - Dane

 • Skąd:
  W-wa

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MicMart

  Big black monster

  A nie byłbyś zainteresowany china hhx18 brilliant? Mam takową i leży od dłuższego czasu bo używam 2oo2 novo. Co do dużych zestawów to nie jesteś sam - czekam w tej chwili na drugą centralkę, floora 18 i gongdruma 20. Niestety termin realizacji wrzesień :( Za to rocket tomy będą w za ok 2 tygodnie :D A Twój zestawik zacny.
 2. Jak otworzy się na YT Twój Cover, to wyskakuje tez ten sam kawałek zagrany przez Meytal. Obejrzyj jeden a potem drugi. Jesteś strasznie spięty - wygląda trochę jakbyś grał to za karę ;) Stopa nie zawsze trafia tam, gdzie powinna - szczególnie jak masz po 3 uderzenia. Mam tez wrażenie, że przy grze na hihacie tylko głaskasz werbel - jak grasz na ride i na crashach jest dużo lepiej. Zresztą z werblem jest już lepiej po pierwszym refrenie. Ogólnie nie jest źle - więcej luzu :)
 3. MicMart

  Jaka nazwę niesie ta część od centrali

  Gniazdo mocowania tomów
 4. Poszukaj na forum, jest gościu co z pękniętych blaszek wycina blaszki efektowe w stylu o-zone. to chyba jedyna szansa dla tej blaszki. [ Dodano: 02-07-2017, 20:11 ] znalazłem https://www.facebook.com/FXCustomCymbals/
 5. MicMart

  Blaszki na chałtury

  przede wszystkim musisz określić ile chcesz mieć blaszek i jakie rozmiary mniej więcej
 6. MicMart

  Pearl Eliminator Redline - Problem z Lewym Pedałem

  Panie, to reklamuj Pan to ;)
 7. MicMart

  Pearl Eliminator Redline - Problem z Lewym Pedałem

  do tego jeszcze kąt pod jakim są ustawione pedały względem siebie. Ustaw je w pozycji równoległej i wtedy sprawdź jak się zachowuje stopka
 8. MicMart

  Mapex Saturn vs Tama Superstar Hyperdrive

  atem, przecieżtomuś dał link do ogłoszenie
 9. MicMart

  .

  znajomy ma problem z lewym nadgarstkiem tak, że nie mógł w pełni operować ręką zaczął ćwiczyć traditional grip i teraz tak gra lewą ręką. Ale raczej tak jak napisał myattaman nie powinno być problemu. Wytrwałości życzę!
 10. MicMart

  Alchemy FX Custom projekt

  Shellboy - wszystko fajnie - zrobiłem podobmie z novo china paista 2002. pekła po toczeniu, więc symetrycznie na maszynie cnc wycięli mi 2 "banany" - wokół pęknięcia i po drugiej stronie - brzmienie było dalej super, trashowe, lekko się skróciło, ale po 2-3 miesiącach blaszka dalej pękła :(. Żeby nie było, dałem po ok 1 cm zapasu od pęknięcia. Z drugiej strony pęknięcie było na kołnierzu (wygięciu) chiny i może to miało znaczenie. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie ok.
 11. MicMart

  Shure SE215

  Jakoś średnio wierzę w tą samą fabrykę i tych samych ludzi klepiących to na lewo. już przerabiałem słuchawki "jak oryginały" i jednak wole wydać więcej i mieć pewność, że jest wszystko ok.
 12. MicMart

  małe blaszki

  http://www.sabian.com/en/cymbal/50303h-crotales-percussion
 13. O ile dobrze pamiętam to Yamaha w swoich modelach używała głębokości 17.
 14. MicMart

  Pearl EXR

  w czym exr był lepszy? ex dla początkujących a elx średnia klasa? Co palisz? Też chcę spróbować.
 15. MicMart

  Pearl EXR

  exr - w fikuśnej okleinie, elx - lakierowane, ex - zwykła okleina. W zależności od rocznika różne drewno (np. mahoń filipiński lub topola) lub lugi (w starszych seriach łączone). daj linka lub zdjęcia to czegoś się dowiesz.
×