Jump to content

insequi

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Białystok
 1. Wypróbuję jutro, dzisiaj już za późno na prowokowanie sąsiadów. ;)
 2. Jeżeli chodzi o maty - chciałem je położyć na dywan, bezpośrednio pod stopę i konstrukcję podpierającą pada (ona najbardziej przenosi wibracje na podłogę), na razie położyłem jeszcze jeden dywan, trochę mniejszy i grubszy i faktycznie czuję nieco mniej wibracji na podłodze, ale ciągle to za mało... Najlepiej byłoby, żeby pad lewitował... ;)
 3. Dzastin: próbowałem naklejać gąbkę i grubą watę, taką jak w głośnikach - jedyna różnica to mniejsza czułość pada, a co za tym idzie - większa siła uderzenia. Wydaje mi się, że to nie kwestia samego "uderzenia" pałki o pada, ale wibracji jakie przenosi cała konstrukcja na podłogę... Milsik: siateczkowy ;) W tej śmiesznej perkusji wszystkie są siateczkowe, a talerze gumowe.
 4. Witam, posiadam perkusję elektroniczną z taką stopą: Mieszkam w bloku i właśnie przyszedł do mnie sąsiad, mówiąc, że uderzenia stopy niosą się aż 2 piętra wyżej, mimo że gram "bezgłosnie" na słuchawkach (! blok z wielkiej płyty). W domu mam panele + zwykły dywan. Czym to wyciszyć, tak, żeby uderzenia pałki stopy nie niosły się po pionie? Co sądzicie o czymś takim, jak to może zadziałać? http://allegro.pl/item951643670_apama_mata_wygluszajaca_bitumiczna_z_filcem.html http://allegro.pl/item949400096_wygluszenie_mata_akustyczna_wygluszajaca_filc_fvat.html http://allegro.pl/item958584854_mata_akustyczna_wygluszajaca_wygluszenie_silnika.html
×
×
 • Create New...