Jump to content

ziomus20

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Prudnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za pomoc i tak. Pytam bo osoba zainteresowna zaproponowała na wymianę hh za ok. 350 zl plus doplate :P
 2. Dzięki za odpowiedź. W pierwszym wypadku osoba wyceniająca zestaw tu na forum była nim zainteresowana, więc go nie wyceniła. W drugim niedawno wrzuciłem ogłoszenie na olx i dostałem pytanie o konkretny talerz. Za ile chodzi taki hi hat? Bez keyholi i innych mankamentów oczywiście. Bo nie mam zielonego pojęcia.
 3. Cześć wszystkim. Niedawno wystawiałem ogłoszenie perkusji na sprzedaż i już po raz drugi ktoś interesuje się HH z tytułu. Ktoś wie skąd tak duże zinteresowanie tym talerzem. Za ile moża go sprzedać?
 4. Tylko czy ten sonor jest z serii 200? A dobrze by było wiedzieć co się będzie chciało sprzedać :P
 5. Dzięki za odzew :D Z tego co wyczytałem to statyw pod werbel to prawdopodobnie Pearl S900, a Sonor to chyba HH274. Tylko ten sonor ma trochę inne gumy na nogach od statywu niż mój i nie jestem pewien czy to te same modele. A co myślisz o blachach? Za ride coś koło 400-500 zł a hihat do 300? Dobra cena?
 6. Hej. Niestety z różnych powodów muszę pożegnać się z moją perkusją. Nie wiem jednak po ile teraz chodzą amatki, a także większość hardwaru i talerzy które mam. Więc czy mógłby ktoś mi powiedzieć ile mogę realnie dostać za poniższy zestaw? - Shell set Amati ze ściągniętą okleiną 12 13 16 22 + werbel 14 (naciągi remo pinstripe 12 i 13, remo ambasador na werblu, reszta no name) -stopka perkusyjna Pearl P-120p -statyw pod hi-hat firmy Sonor -statyw łamany (nieznanej mi firmy) -statyw werblowy Pearl - Ride Paiste Alpha Full Ride 20" - Hi-hat Paiste 404 15" Naciągi lekko już zużyte (małe pęknięcie na tomie 13) hardware w dobrym i bardzo dobrym stanie, oprócz łamanego (nie zawsze trzyma ustawienie przy ciężkim talerzu). Talerze bez keyholi i innych rewelacji, tylko lekko zabrudzone. Na ile mogę liczyć za to wszystko? Jeśli ktoś ma czas to prosiłbym o wycenienie każdego podpunktu osobno, gdyż prawdopodobnie nie sprzedam całości i będę musiał lecieć na części. Z góry dziękuję :D Dodatkowo zamieszczam zdjęcia: Przepraszam za jakość, ale nie mam pod ręką innego aparatu.
×
×
 • Create New...