Jump to content

arkoski69

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  Kalisz
 1. Witam... Co jest godne polecenia do treningu w domu...1.black hawk mxd 3 Czy ......2.roland td-1dmk. Z góry będę wdzięczny za poradę i pomoc . Może ktoś już ktoś ma doświadczenia z tymi zestawami ...Arek
 2. Tak jak w temacie co sądzicie o tej perlusji .warta do ćwiczenia . Oponie .uwagi.
 3. no to postawię na ambasadora coated,mam nadzieję ,że będzie uniwersalny ;) dziękuję i pozdrawiam.Arek.
 4. Witam tak jak w temacie ,jaki naciąg polecacie na górę ,werbla z brzozy, który naciąg będzie najbardziej uniwersalny, pod względem brzmienia i trwałości. Gram chałturki, czyli niezbyt ciężki klimaty muzyczne :) ps. ja się zastanawiam nad kupnem ;Remo - CS,Evans Genera Dry Coated ,ewentualnie ,Aquarian TC. Czekam na propozycję .Pozdrawiam-Arek.
 5. Witam brać perkusyjną ;) Dziś Andrzejki - primo. Sekundo- ważny dzień dla kupujących w sklepach internetowych, ponieważ dziś dokonując zakupu ,nie płacimy za przesyłkę. (fajna sprawa) ja już takiej transakcji dokonałem . Ps.w tej akcji uczestniczy ponad 1700 sklepów wysyłkowo internetowych . Warto również dopytać o szczegóły u nabywcy .Pamiętajcie. Dotyczy to wielu branż .Sprawdźcie. http://www.dziendarmowejdostawy.pl/ Pozdrawiam życzę udanych zakupów. ;) Arek.
×
×
 • Create New...