Jump to content

add_ryan

Members
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

About add_ryan

 • Birthday 01/04/1974

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gliwice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Heh. Nie to nie kontrast. Przelutowałem wyświetlacze z 12stki do 20stki a okazało się... że to bateria 3V! (palmk***wafejs!)
 2. Hej. Jak w tytule. Mam TD-12 w którym wyświetlacz jest ok, i TD-20X który kupiłem (więcej wejść) żeby sprzedać ów TD-12. W TD-20X okazało się, że jest problem z wyświetlaczem (wstawię zdjęcia), więc zrobiłem podmiankę i... dalej to samo (LCD z TD-20X śmiga w TD-12). Więc na bank to nie problem LCD. Jest tu jakiś elektronik? Macie jakieś pomysły? Może ktoś ma schemat serwisowy TD-20X? Pozdrawiam, Adek.
 3. Dzięki. Z Roladą TD-12. ;) Szukam TD-20X. Jakby ktoś miał na sprzedaż/zamianę z dopłatą? No wejść mi brakuje... :D
 4. Chyba już finalna wersja mojego przerobionego Mapexa Q... ;)
 5. U mnie z gumy ale widziałem rózne materiały. Dzięki za odzew! To znaczy, że jest to przewód paliwowy? Jaka średnica, 6 czy 8mm?
 6. Czy ktoś może mi powiedzieć, z czego jest zrobiona osłona na rim? Pytałem Pana Kazimierza czy można je kupić osobno ale pewnie ma tyle roboty, że nie miał czasu odpowiedzieć. Pozdrawiam!
 7. O, boski! :biggrin: Uratowałeś mi mnóstwo czasu. Dzięki! ;)
 8. Skoro grasz na klawiszach, masz AD i Cubusia, to nie łatwiej Ci "wklepywać" klocki przez klawiaturę?.. Nie musisz od razu nagrywać przecież całego setu. Zaczynasz od stopy i werbla, a potem to już leeeci...
 9. Hej Panowie. Coś tam pogrzebałem a nie chcę resetować. Podacie domyślne ustawienia ( patrz zdj)? Dzięki z góry.
 10. Hej. Wie ktoś może (...bo sklepy milczą) dlaczego jest tak duża różnica w cenach? W jednym sklepie 557 pln a innym 970 (nawet w Tumanie 969)? Potrzebuję zanabyć a nie chcę dostać jakiegoś okrojeńca lub wersji edukacyjnej. Pozdrawiam.
 11. Być może oglądałeś resztę ich filmików, ale gdyby nie... Sam będę budował coś podobnego. Oto linka .
 12. Nie potrzebujesz do tego portu USB w module, tylko MIDI OUT z modułu do MIDI IN w audio interfejsie (tudzież kabel MIDI/USB). Co do modułu, to wszystko zależy od tego czego oczekujesz, i ile jesteś w stanie wydać.
 13. Hej. Cholery zaraz dostanę, bo nie mogę nigdzie znaleźć, dlaczego perka z kitami w module brzmią głośniej, niż podłączona przez interfejs i używająca sampli z Superiora. Demówka AD1 - to samo! Wiecie dlaczego tak jest? Pomożecie? ;)
 14. Dzięki Panowie za odzew! Rozumiem, że TD12 od TD20 różni się tylko ilością wejść jeśli chodzi o pracę tylko z SD 2.0)? Czy może czymś jeszcze?.. To jak z tą rozsądną ceną za używkę TD12? Bo na naszych portalach aukcyjnych rozbieżność od 2400 do 3700 nawet! :shock: Pozdrawiam! :smile:
 15. Powiedzcie mi, proszę, są jakieś różne wersje tych modułów (TD 12), czy różnią się tylko wersją softu (starsza/nowsza)? Pozdrowery!
×
×
 • Create New...