Jump to content

frytura

Members
 • Content Count

  407
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Location
  ZK / ZS / RLS
 1. frytura

  Pokaż się

  buheheheheh No w końcu nie bez przyczyny motocykl to największy wibrator jaki można wsadzić kobiecie między nogi :biggrin: :biggrin: :biggrin:
 2. frytura

  Pokaż się

  oj tam oj tam..... :biggrin: nie ma co się smucić ;) gdyby człowiek na pieniędzach spał, to i choppka by zostawił ;)
 3. frytura

  Pokaż się

  hahahahahahahah wasze skojarzenia są po prostu niedoogarnięcia przez mój umysł :biggrin: no chopper był.... tera coś do jeżdżenia :biggrin:
 4. frytura

  Pokaż się

  tak mi się zechciało wasze mordki stare zobaczyć no i nowe też.... (nie żeby z nudów :biggrin: , ale dla podtrzymania kontaktu :biggrin: ) A co byście i wy o mnie nie zapomli, to też wrzucę swoje aktualniejsze zdjęcie z serii "prawie za garami" :biggrin: :biggrin:
 5. haha no już mnie ostrzegli, że to nie ten hormon co kiedyś.... ;) dlatego przyjmuję opcję "lub gdzie indziej" :biggrin: :biggrin:
 6. Na wstępie powiem, że nie chciałabym, żeby zabrzmiało to jak jakieś ogłoszenie matrymonialne, ale... ... generalnie stało się tak, że z miejscowości Koszalin przeprowadziłam się do miejscowości Szczecin i w zasadzie chciałabym nawiązać kontakt z ekipą do wspólnego pogrania, wyskoczenia na piwko do Hormona (lub gdzie indziej) jak i do innych celów szerokopojętego spędzania wolnego czasu. Nie ukrywam, że zamiast pisać na forum wolę spotykać się w realu... dlatego... Czy są na sali obecne osoby zainteresowane takową formą "poznania się"? :biggrin:
 7. Kurka a ja akurat w pracy a zeszłoroczne warsztaciki wspominam bardzo miło ;)
 8. frytura

  Lednica 2010

  A mi to jest smutno na myśl o Lednicy, bo żaba[*] mówił, że jak w 2010 roku nie pojadę to mi tyłek skopie.... ...wolałabym, żeby był z nami i mi skopał dupsko :-( :-( :-(
 9. popieram pomysł kolegi "z góry" :biggrin: , bo na tym onecie ciężko często słuchać... reklamy, cuda wianki... męczące to :roll:
 10. hyhyhyhyhy super! gratulejszyn!! :biggrin:
 11. a brał brał... ja również miałam okazje brać lekcje u Tomka Łosowskiego i muszę przyznać, że było to bardzo sympatyczne doświadczenie! Ma dobre podejście do ucznia. Kurcze widać, że naucza z pasji a nie z "przymusu" Na temat pozostałych panów nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Roberta Lutego to tylko minęłam jedynie na korytarzu w hotelu i zdawał mi klucz od pokoju - nie było okoliczności na granie :( Do szkoły muzycznej nie chodziłam i pewnie już nie będę mieć okazji :biggrin: , ale wydaje mi się, że instytucja ta niczym się nie różni od innych szkół czy uczelni. Zawsze się znajdą nauczyciele z powołania i z przypadku.
 12. frytura

  Filmy rockowe

  wczoraj oglądałam prześmieszną komedię: "Cry Baby" z Johnym Deepem . No film rewelacja!! Bardzij rock'n'rollowy niż rockowy, ale warty uwagi. Tutaj drobne info: http://www.imdb.com/title/tt0099329/
 13. Chciałabym przedstawić Wam imprezę, która wyszła z mojej (skromnej :biggrin: ) inicjatywy! Więcej info pod adresem: http://www.motocaina.pl/Motocyklistki_topia_Marzanne,3,906,3908,1.html Liczę na Wasze wsparcie :biggrin: (wiem, że jest na forum grono motocyklistów-perkusistów) ;) PS: dodam jeszcze, że gdyby były jakieś zespoły chętne do grania na zlotach motocyklowych możecie do mnie składać "oferty" :)
×
×
 • Create New...