Skocz do zawartości

ewa

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. do usunięcia
 2. ewa

  Werbel/Pad

  Okey, wielkie dzięki za radę ;)
 3. ewa

  Werbel/Pad

  I znów wracam z kolejnym pytaniem. Na kupienie całego zestawu będę musiała trochę poczekać, więc moje pytanie brzmi: Czy powinnam kupić pad/werbel do ćwiczeń, czy jednak, pieniądze te odstawić na zestaw ?
 4. ewa

  Werbel/Pad

  Wracam z kolejnym pytaniem, czy znajdę jakąś dobrą nową perkusję za (do) 1500 zł ? Jeśli odpowiedź brzmi "tak" to proszę o podanie jej nazwy.
 5. ewa

  Werbel/Pad

  Jaki model pałek proponujecie ?
 6. ewa

  Werbel/Pad

  A ten http://drumcenter.pl/product.php?id=8374_Basix-Classic-Steel-14x5-5- ?
 7. ewa

  Werbel/Pad

  Naprawdę warto kupić to http://allegro.pl/werbel-xdrum-starter-set-zestaw-super-cena-nowy-i1653259629.html ?
 8. ewa

  Werbel/Pad

  A jeśli chodzi o ten werbel -> http://drumcenter.pl/product.php?id=8374_Basix-Classic-Steel-14x5-5- -> warto kupić ?
 9. ewa

  Werbel/Pad

  Na werbel + statyw + pałki - mogę przeznaczyć max. 400 zł. [ Dodano: 13-06-2011, 15:22 ] Jest jeszcze jedno rozwiązanie uzbierać na cały zestaw.
 10. ewa

  Werbel/Pad

  mr. man można prosić link do sklepu/aukcji ?
 11. ewa

  Werbel/Pad

  A co sądzicie o tym ? http://drumcenter.pl/product.php?id=8374_Basix-Classic-Steel-14x5-5-
 12. ewa

  Werbel/Pad

  W Niepołomicach, w lipcu są organizowane 4-5 dniowe warsztaty muzyczne, cyrkowe, filmowe i taneczne (12 - 16 lat) - (kwota 65 - 70 zł). StawRos, jaki model proponujesz ?
 13. ewa

  Werbel/Pad

  Dzięki za rady. Właśnie zapisałam się na warsztaty muzyczne (perkusja), które odbędą się w lipcu. Jeśli chodzi o werbel to jaki model (do 300 zł) ?
 14. ewa

  Werbel/Pad

  Witajcie, od pewnego czasu zaczęłam interesować się perkusją. Dużo czytałam na temat od czego zacząć i postanowiłam że na początek zakupie pad/werbel, jednak właśnie nad tym się zastanawiam. Dużo osób proponuje pad, ale też taka sama ilość osób odradza i proponuje werbel. Nie chcę kupować tego i tego, więc proszę o doradzenie mi. Jak już wcześniej wspomniałam jest to zauroczenie - jednak długie. Nigdy nie miałam okazji zagrać na perkusji, jednak czuje że posiadam to coś, co pozwoli mi grać dla przyjemności. Kwota jaką mogę przeznaczyć do max. 300 zł - wiem, że to mało, ale nie chcę na początek wydać dużo kasy. Możliwe że ta "zachcianka" minie. Mieszkam w domu jednorodzinnym, aktualnie gram na gitarze elektoakustycznej i nikomu to nie przeszkadza. Rozmyślałam też nad kupnem pada, a następnie elektronicznej perkusji, jednak nie wiem czy to dobry pomysł. Proszę o pomoc.
×