Skocz do zawartości
norbertus20

Powiedzcie mi do czego to służy...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

 

W 0:10 sekundzie widać coś "takiego", kawałek drewna przykręcony dodatkowo na centralę... domyślam się, że pewnie też na tym się gra ? Czy są to jakieś estetyczne czy też indywidualne upodobania bebniarza że czasem może sobie 'łoić' w kawałek drewna na centrali nie niszczac jej samej ? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to zasłona gniazda w centrali.

Za bardzo z przodu bębna, osłony gniazda są raczej na środku. Ale przyznam się, że też to była pierwsza myśl- po prostu element ozdobny. Chociaż nie zdziwię się jeśli jednak jakiś dźwięk to wydaje- może drewniany block?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to zasłona gniazda w centrali.

Za bardzo z przodu bębna, osłony gniazda są raczej na środku. Ale przyznam się, że też to była pierwsza myśl- po prostu element ozdobny. Chociaż nie zdziwię się jeśli jednak jakiś dźwięk to wydaje- może drewniany block?

 

Mi na element ozdobny też to wyglądało jednak.... troche niebardzo, z jednej strony to szpeci centrale, jednak tak sobie myslę, że to faktycznie chodzi o ten "drewniany block" bo ten konkretny pałker czesto gra na różnych cześciach zestawu jak np statywy obrecze itp :)

 

Z jednej strony ciekawe jak to brzmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten konkretny pałker czesto gra na różnych cześciach zestawu jak np statywy obrecze
no to pewnie też pyka w centralę, ale kto by chciał na siłę sobie rysować bęben?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten konkretny pałker czesto gra na różnych cześciach zestawu jak np statywy obrecze
no to pewnie też pyka w centralę, ale kto by chciał na siłę sobie rysować bęben?;)

 

Też mi się tak wydaje, może pare razy popykał sobie na centrali, producent stwierdził, ze lepiej wyjdzie jak mu przykreci kawałek drewna i bedzie go wymieniał co koncert, niz co koncert nowa centrala 24" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądając film po raz kolejny stwierdzam, że jest to raczej ozdoba niż block, bo jest on w nienaruszonym stanie- nie widać żadnych obić od pałki. Można by się kłócić, czy faktycznie mu nie wymieniają na nowy po każdym koncercie bo Aaron Gillespie uderzyć lubi.. Ale rysunki na nim jednak wskazują na ozdobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak pozostał przy tym, że łoił w to ładnie, a co koncert mu to wymieniali, a ze jest ładne polakierowane, no to estetycznie Truth nie moze pozwolić sobie na przykrecenie kawałka drewna pomimo, że i tak po koncercie jest on do wyrzucenia.... ja mam taka teorię, może przysiedzę poźniej i postaram sie coś znaleźć na ten temat :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając innego filmiki z tym perkusistą nie zauważyłem tego klocka. Więc zgodzę się zSeeker'em że to służy tylko jako ozdoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seeker ma racje. Ten rysunek i to drewno jest w nie naruszonym stanie. Jeśli uderzy się dwa razy pałką w coś to od razu widać jakieś wgniecenie, a tutaj nic. Myślę, że to mijałoby się z calem, jeśli w ten sposób chciałbyś upiększyć swoją perkusję. to jest za mało widoczny element na perkusji... Tak mi się wydaję. Sami wiecie, że perkusistów nie pokazują tak szczegółowo, a co dopiero jakąś popierdółkę małą. Przepraszam za wyrażenie jeśli ktoś uznał to za wulgarne. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to mijałoby się z calem, jeśli w ten sposób chciałbyś upiększyć swoją perkusję. to jest za mało widoczny element na perkusji...

Nie, jeśli to pamiątka lub prezent.. Tak jak widać- jest to zdecydowanie na skraju bębna, więc maskownica odpada. Może po prostu na kawałku drewna ktoś mu coś namalował, a on to polakierował i dołączył do zestawu? Co rzuci okiem to mu się przypomina jak z jakąś panną co mu to dała zabalował :biggrin: Jest też opcja, że on ma przezwisko "Pig" lub coś w tym stylu- na kawałku drewna wyraźnie widać namalowane świnki- więc po prostu zindywidualizował zestaw :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było by wiedzieć coś więcej o tym zespole Jego. Może to łączy się z Jego bandem ;). Można się tylko domyślać. Napiszcie do niego ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, gdybać i rozważać sobie można, śmieszne jest tylko to, że wszyscy tak namiętnie gadają o drewnianym klocku. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zauważyłem w połowie dyskusji :D

Pewnie facet zrobił to specjalnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

FILMIK

 

A nie mówiłem że łoi aż wióry lecą ? :lol:

 

Jak tak można w ogóle grać ??? :shock: :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

FILMIK

 

A nie mówiłem że łoi aż wióry lecą ? :lol:

 

Jak tak można w ogóle grać ??? :shock: :shock:

 

Wiesz... pewnie dlatego dostał miano najlepszego perkusisty live, swoją grą daje dodatkowe show oprócz samej muzyki :biggrin:

 

Perkusisci Roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...