Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem w innym temacie tydzień przed Juwenaliami dostałem propozycje zagrania. Zrobiłem wszystko co w mojej mocy podczas 4 prób i wyszło to tak:

http://www.youtube.com/watch?v=xa11krZe864

 

Ponoć mają być oficjalne nagrania z mam nadzieje lepsza jakością dźwięku. I tak dobrze że jest co jest.

 

Jak wiadomo nie gram takiej muzy na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kaczy, za dużo siedzisz w core'owych klimatach. Przez co, moim zdaniem, zaczęło cię to trochę ograniczać. :cry:

 

Niestety stary, ale groove'isz jak meblościanka z lat 60.

A tutaj przydałby się narożnik Minotti. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem w innym temacie tydzień przed Juwenaliami dostałem propozycje zagrania. Zrobiłem wszystko co w mojej mocy podczas 4 prób i wyszło to tak:

http://www.youtube.com/watch?v=xa11krZe864

 

Ponoć mają być oficjalne nagrania z mam nadzieje lepsza jakością dźwięku. I tak dobrze że jest co jest.

 

Jak wiadomo nie gram takiej muzy na co dzień.

 

 

Pierwszy kawałek ujdzie, następne są ciut za kwadratowe, jak na moje nieprofesjonalne ucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak najgorzej, ale fakt mało to osadzone. Więcej luzu na hacie by się zdało, jest zbyt "drewniany". Generalnie jak na tydzień czasu, to chyba dałeś radę, ludzie się bawili i sporo narodu widzę było - więc - spisałeś się : ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było ok 5tysięcy osób więc też jestem zadowolony jak na tydzień pracy i występ przed tak dużą publiką grając totalnie nie moją muzę choć od tego koncertu mam zajawę na trochę lżejsze klimaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na werblu spokojnie da się zagrać f bez zamachu zza ucha, panie.
Nigdy tak nie gram z zza ucha ale chciałem żeby była chociaż namiastka tkz "show" w końcu Juwenalia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nierówno jak jasna cholera, słychac to mocno jak zmieniasz motywy, ale widac wiara bawiła sie fajnie

btw. najfajniejsza z tego wszystkiego jest ta pupcia w brązowym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem tylko pierwszy numer i tak : bębnienie Leona Krawczyka nie jest specjalnym wyzwaniem, trzeba przyznać. Nie mniej jego kawałki groovią. A tu po pierwsze wokalistka rozmazała wszystko przeciągając dźwięki za długo, a twoje granie, co koledzy zauważyli wyżej, też nie pomaga. Ale złożona deklaracja mnie cieszy - bierz się za lżejsze klimaty. Sam widzisz, że między graniem na bębnach a łojeniem jest spora różnica. Pucek z resztą ma to samo.

 

Tak czy siak - jak na 4 próby wyszło tak, jak w starym powiedzeniu :

"głupi nie skapnie, a mądry będzie myślał, że tak musi być" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za lżejsze granie bym się wziął ale niestety priorytetem jest dla mnie moja rodzima kapela. A jako iż nie mam 2 zestawów a z salką jest problemowo mogę na niej grac tylko 1 kapelą.

Możliwe że jakieś lżejsze granie rozkminię w szwalniach i innych tego typu salkowniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi stare chińskie przysłowie:

"od czegoś trzeba zacząć" ;ppp

 

Więcej funkowej muzy musisz posłuchać i pograć. Bo póki co core nigdy nie będzie groovił no chyba, że cały skład idealnie gra - równo. Core zabija groove ;p.

 

Będzie dobrze, use the force ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...