Skocz do zawartości
Ja2

Michał Dąbrówka

Rekomendowane odpowiedzi

Pejoratywne? Może z 40 lat temu, ale nie dziś :) W branży bardzo często pojawiające się określenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MachTom, Dla mnie to głupie określenie, idące za głupią modą skracania wszystkiego co się da.

Ubyło by was napisać WYKONanie?!

Cztery litery więcej i już problem napisać.....

 

ehhh, prof. Miodek nie byłby dumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie ciekawostka...

 

Kto wam bardziej przypadł do gustu u Turnaua? Dąbrówka czy Konrad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie i zarazem trudne, bo moim zdaniem każdy z nich ciekawie interpretuje. Ale w bardzo odmienny sposób.

 

Mi na przykład bardzo podoba się płyta "Historia Pewnej Podróży", gdzie całość bębnów nagrał Michał. Ale miałem też okazję słyszeć Czarka podczas koncertu z Turnauem i byłem równie pozytywnie zaskoczony.

 

[ Dodano: 13-12-2012, 14:23 ]

Spotkanie z Michałem tylko potwierdziło, że jest to bardzo skromny człowiek i bardzo dobry tata :) Oby takich więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy nie korzystają z FB - bo tam ten film był zamieszczony.

Michał wychodzi z założenia, że strzeżonego...itd., dlatego wolał jeszcze przegrac sobie ten fragment ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kiedyś jak wypowiadał się o strojeniu bębnów do tonacji utworów. Z samego podejścia do tej kwestii widać że jest to taki żywy robot perkusyjny który zagra wszystko i ze wszystkimi.

Ciekaw jestem jak odnalazłby się w ciężkim metalu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...