Skocz do zawartości
arti

Top Drummer - nowe czasopismo

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze.

Właśnie przed chwilą dostałem informacje z wydawnictwa IMP, że w połowie maja ma ukazać się czasopismo dedykowane tylko i wyłacznie dla perkusistów o nazwie TOPDRUMMER. Wydawnictwo to również wydaje magazyn dla gitarzystów pt. TOPGUITAR.

 

Jak dla mnie pojawienie się kolejnego magazynu dla bębniarzy oznacza tylko jedno - rynek perkusyjny w polsce rozrasta się i staje się bardziej dynamiczny, a przedewszystkim staje się warty zainwestowania w niego pieniędzy.

 

Okładka pierwszego numeru zapowiada się interesująco. Na głównym zdjęciu widać Briana Tichy z The Foreigner z wysoko podniesioną dłonią w której trzyma pałeczki :)

Redaktorem naczelnym nowego magazynu został wybitny polski perkusista Jacek Pelc.

 

Z tego co widzę cena magazynu ma być na poziomie 10,90 zł, więc chyba się przyjmie :)

Poczekamy, zobaczymy. TopDrummer będzie konkurencją dla Perqusji, to obu czasopismom może wyjść tylko na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TopDrummer będzie konkurencją dla Perqusji, to obu czasopismom może wyjść tylko na zdrowie.

 

czasopismom to może na dobre nie wyjdzie ale napewno czytelnikom (czyli nam :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czasopismom również wyjdzie to na dobre, ponieważ gdy jest konkurencja na rynku to wzrasta ich poziom. Oczywiście dla czytelników to również jest ogromny plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOOOO..... bardzo sie ciesze, że będzie kolejne czasopismo dla perqusistów w Polsce!!Nareszcie koniec dyskryminacji i wyjdziemy z mroku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest skąd pozyskiwać nowe informacje po POLSKU! :) Kolejna gazetka do zakupu :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, moze bedzie troche grubsza i bedzie miala mniej reklam niz Perqsja :biggrin:

Chociaz z tej gazetki tez nie mam zamiaru rezygnowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklam pewnie bedzie tyle samo. Taka juz natura branzy. Pismo musi sie z czegos utrzymywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ponieważ gdy jest konkurencja na rynku to wzrasta ich poziom. Oczywiście dla czytelników to również jest ogromny plus.

Zgadza się, gorzej tylko kiedy jedno pismo zostanie wyparte z rynku przez to drugie i zostanie tylko to jedno, "najlepsze". Wszystko w rękach czytalników. Ja mam zamiar kupować i jedno, i drugie, i już nie mogę się doczekać. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shalaq prosiłes o namiary na redakcję, oto one:

 

TopGuitar

81-660 Gdynia

skrytka pocztowa 83

tel. 058 624 75 81

redakcja@topguitar.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem magazyn ma kosztować nie 10,90 ale 6 zł. Jak będzie podobnie graficznie złożony jak TopGuitar, to niestety moim zdaniem "perqusja" może się schować.

Ważną też sprawą jest to, iż redaktorem naczelnym będzie mój ulubiony polski perkusista czyli Jacek Pelc. Czekam kiedy ruszy strona Top drummer , byle nie działała jak Perqsja.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w Top Guitar zapowiedź Top Drummer. Podobno ma się pojawić jeszcze w maju. Pisze tam co ma sie znaleźć w pierwszym numerze, wyglada na to że to co miało być w 3 numerze Perqsji bedzie w Top Drummer. Ja myslę ze kolejny numer Perqsji już sie nie pojawi a na rynku bedzie tylko Top Drummer. Pożyjemy zobaczymy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak to bedzie to bardzo ciekawe :) musze jutro zgarnac top guitar i znalezc ta zapowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przeczytałem w TopGuitar zapowiedź na maj TopDrummera. Generalnie jest to wywiad z Jackiem Pelcem - redaktorem naczelnym TopDrummera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem w Top Guitar zapowiedź Top Drummer. Podobno ma się pojawić jeszcze w maju. Pisze tam co ma sie znaleźć w pierwszym numerze, wyglada na to że to co miało być w 3 numerze Perqsji bedzie w Top Drummer. Ja myslę ze kolejny numer Perqsji już sie nie pojawi a na rynku bedzie tylko Top Drummer. Pożyjemy zobaczymy !!!

 

Mam tylko nadzieję ,że nie skończy się na braku jakiejkolwiek prasy o tematyce perkusyjnej w ojczystym języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dziś zapowiedź, rewelacja. Mam nadzieje, że poziom dostosuje się do Top Guitar. Licze także, że będzie wychodziła na czas nie tak jak perqusja. Ona już chyba nie wyjdzie. Kurcze miesięcznik, który wydał dwa numery od początku roku. Skandal!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam oba, ciekawe za kilka lat ile beda warte:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...