Skocz do zawartości
Zygmunt

Zbigniew Lewandowski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale zawsze najmniej rozmawia się o znanych muzykach z Polski. To chyba tylko z powodu reklamy. A w Polsce mamy tylu świetnych perkusistów. Jednym z nich jest niewątpliwie Zbigniew Lewandowski . Jak wie wielu z was jest on także nauczycielem we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Czy ktoś z was uczył się w tej szkole? Ktoś zna Levandka?

Jak dla mnie to jest świetny muzyk i nauczyciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem z nim styczność kilka razy:) bardzo przyjazny człowiek:) Niewątpliwie czołówka polskich perkusistów:D technicznie super, ale trochę mi jego brzmienie nie odpowiada. jak dla mnie jest trochę za mocne, nie przepadam za takim graniem. Gra trochę za mało otwarcie.

 

Oczywiście to tylko moje zdanie, które wynika z mojego gustu muzycznego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem przyjemność uczestniczyc przez kilka dni na jego warstztach. a moj kolega uczy się w tejze szkole. oboje mamy podobne zdanie. To stara dobra szkoła. Jego technika jaką pokazał zabiła mnie. Koleś jest dla mnie polskim Steve'm Gadem. Bezbłedny, jednak rzeczywiscie brzmienia wolę też inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje brać udział w warsztatach prowadzonych przez levandka w latach 94/98.

Jest świetnym bębniarzem,uczył nie tylko technik ale wiele rozmawiał na temat radzenia sobie w życiu jako pałker,praktycznie cały dzień spędzał ze słuchaczami.Chętnie zapraszał młodych bębniarzy na scene podczas jamów,gdzie można było pograć z wirtuozami pod okiem czujnego mistrza.Po takich jamach omawiał wychwycone błędy,czy złe nawyki.

Gorąco polecam zajęcia prowadzone przez Lewandowskiego,to naprawdę kopalnia wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od tego roku wybieram sie do szkoły w której uczy pan Lewandowski . Byłem też u niego na warsztatach moim zdaniem to najlepszy polski perkusista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto jaką odpowiedź dostałem od samego mistrza w związku z moim mejlem zapraszającym go do udziału w naszym zlocie:

 

"Witam serdecznie.

 

Dzięki za zaproszenie , z przyjemnościa wezmę udział w waszej imprezie . Chciałbym jednak wiedzieć więcej , jakie są wasze oczekiwania odnośnie mojego w niej udziału. Termin 6-go Pażdziernika jest ok. natomiast 20 Pażdzier- nika mam już wstępnie zabukowany, jakkolwiek nie potwierdzony .

Łączę serdeczności , Zbyszek Lewandowski "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Super! Po skończeniu liceum wybieram sie do wrocławia gdzie bede uczeszczal do szkoly, w ktorej uczy wyzej wymieniony pan ... Sluchalem paru jego nagrań i jak dla mnie zabija :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam akurat pzyjemność chodzićdo szkoły jazzu i muzyki rozrywkowej we wrocławiu gdzie profesorem perkusji jest pan Zbigniew Lewandowski . Moim zdaniem pan zbyszek jest nie dość że bardzo dobrym perkusistą to jeszcze super pedagogem tłumaczy materiał w taki sposób że od razu można zrozmieć bardzo u niego to cenie i nie chciałbym zmiany nauczyciela już nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go pamiętam z takiej płyty Tree Generations Trio z Radulim i Pilichem. Rewelacyjna gra i do dzisiaj się niektórymi kawałkami inspiruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny nauczyciel, oryginalny styl. Zajęcia z nim to przyjemność. Kończę właśnie 4 w jego klasie. POLECAM TEGO PANA !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...