Skocz do zawartości
Seth

Xtreme Drumming TechniX - www.LucassDrummer.com

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz "Lucass" Krzesiewicz - perkusista zespołów takich jak Sammath Naur, Gnida, Crionics, Rebelium, czy Esquarial, znany z ekstremalnie szybkiej gry na bębnach, zaprasza fanów brutalnych klimatów na internetowe lekcje death metalowego bębnienia. Szkoła jest w formie (świeżo aktywowanej) subskrypcji na stronie Lucassa. Żeby otworzyć stronę z rejestracją do listy mailingowej wystarczy kliknąć na poniższy baner:

 

baner-subscribe.jpg

 

Dla niezorientowanych w temacie, próbka umiejętności Lucassa:

http://www.youtube.com/watch?v=7IJyuwxtU5o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loszmi, Zaloguje, zaloguje - tylko obrobi materiały, które wkrótce udostępni. Wierzcie mi, zajmuje to niemało czasu:) A Setha mi sie prosze nie czepiać - wpadł za mnie na pomysł, żeby puścić tu ten temat (za co już podziękowałem:))

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych i niezainteresowanych! Może znajdziecie coś dla siebie na mojej www.lucassdrummer.com. Chętnie służę pomocą, radą i zapoznam sie z Waszymi opiniami :)

 

Pozdrawiam!

 

 

Luc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nikt się Setha nie czepia no i każdy wie że to bot :P

Co do stronki to już mam ją w subskrypcji i czekam na kolejne filmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa te lekcje, wszystko świetnie zrealizowane na najwyższym poziomie.

 

Beyond the limits też kawał dobrej roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super sprawa już łyknąłem subskrypcje. Dzięki Łukasz za poświęcenie czasu na realizacje tego przedsięwzięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za subskrybowanie i zainteresowanie - mam nadzieję, że się podoba:) Szykuje więcej niespodzianek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasubskrybowałem ;) jeszcze nie sprawdzałem, ale pewność jest, że się będę duuużo odzywał do ciebie Lucass10. :)

 

świetny pomysł, i świetne prowadzenie :biggrin:

 

 

PS. Secior " bezwłosy kabanosie" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zasubskrybowałem ;) jeszcze nie sprawdzałem, ale pewność jest, że się będę duuużo odzywał do ciebie Lucass10. :)

 

świetny pomysł, i świetne prowadzenie :biggrin:

 

 

PS. Secior " bezwłosy kabanosie" ;p

 

 

Wal śmiało! Dzięki - pracuje ciągle nad udoskonaleniem systemu. Zajmie to trochę czasu ale do września wszystko będzie już kompletne. W tej chwili wszystko hula jak należy - kolejne lekcje już niebawem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze z rok temu był jakiś temat o blastach i ja napomniałem coś o Łukaszu że staram się grać tak jak on na filmikach i że zwyczajnie uczę się z jego materiałów na yt. Po czym "rzuciło" się na mnie stado wściekłych wilków krzycząc " A kto to kur.. jest Lukass" ciekawe czy ci dwaj delikwenci też łykną subskrypcje:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jeszcze z rok temu był jakiś temat o blastach i ja napomniałem coś o Łukaszu że staram się grać tak jak on na filmikach i że zwyczajnie uczę się z jego materiałów na yt. Po czym "rzuciło" się na mnie stado wściekłych wilków krzycząc " A kto to kur.. jest Lukass" ciekawe czy ci dwaj delikwenci też łykną subskrypcje:).

 

 

No i tu łatwo można się pogubić, otóż ja wszędzie jestem pisany LUCASS - przez C - więc możę to nie o mnie chodziło:). Znam osobiście perkusistę LuKass'a i raczej wolałbym uniknąć utożsamiania mojej osoby z nim i jego twórczością.

 

Bębniarku - czego nie ogarniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jeszcze z rok temu był jakiś temat o blastach i ja napomniałem coś o Łukaszu że staram się grać tak jak on na filmikach i że zwyczajnie uczę się z jego materiałów na yt. Po czym "rzuciło" się na mnie stado wściekłych wilków krzycząc " A kto to kur.. jest Lukass" ciekawe czy ci dwaj delikwenci też łykną subskrypcje:).

 

 

No i tu łatwo można się pogubić, otóż ja wszędzie jestem pisany LUCASS - przez C - więc możę to nie o mnie chodziło:). Znam osobiście perkusistę LuKass'a i raczej wolałbym uniknąć utożsamiania mojej osoby z nim i jego twórczością.

 

Bębniarku - czego nie ogarniasz?

 

No fakt Lucass a nie Lukass ale chodziło o gościa który mniej więcej powiedział coś takiego na jednym z filmików "bla bla bla ble bla ble ble bla blu blu bla ble blu blast beasts" po czym mlasnął językiem i poszedł grać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podziwiam Lucass'a za to co robi.Nie chce robic zadnej wojny (to do Seth'a) jednak:

czy takie dwojki bez triggerów byłyby słyszalne np podczas grania live?

Pozdrawiam i dzieki za subskrycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Podziwiam Lucass'a za to co robi.Nie chce robic zadnej wojny (to do Seth'a) jednak:

czy takie dwojki bez triggerów byłyby słyszalne np podczas grania live?

Pozdrawiam i dzieki za subskrycje ;)

ja Ci odpowiem: Nie będą;)

Ale generalnie zadne uderzenia w tempach 230+ raczej nie maja szans na wyraźne przebicie sie live. Natomiast ja zawsze sie pytam ludzi ktorzy graja dziwnie brzmiacymi technikami co robią gdy np siedza ze znajomymi w kanciapie, elektronika wylaczona i ktos rzuca haslo: tej ziomus przyp****** no jakies kartofelki, a Ty wchodzisz za gary i slychac doslownie jakby ktos turlał ziemniaki po schodach do piwnicy zamiast rownego karabinku;)

Koledzy zniesmaczeni, dziewoje juz nie sa zainteresowane spedzeniem nocy z fajnym perkusistą... ;PPP Ot glupi przyklad, ale tak to wlasnie wyglada bez elektroniki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Podziwiam Lucass'a za to co robi.Nie chce robic zadnej wojny (to do Seth'a) jednak:

czy takie dwojki bez triggerów byłyby słyszalne np podczas grania live?

Pozdrawiam i dzieki za subskrycje ;)

 

Hej! Przy zaprezentowanym tempie grając każdą możliwą techniką w sytuacji live ratuje Cię trigger lub dobry majk i jeszcze lepszy akustyk.

 

[ Dodano: 15-08-2011, 23:52 ]

Natomiast ja zawsze sie pytam ludzi ktorzy graja dziwnie brzmiacymi technikami co robią gdy np siedza ze znajomymi w kanciapie, elektronika wylaczona i ktos rzuca haslo: tej ziomus przyp****** no jakies kartofelki, a Ty wchodzisz za gary i slychac doslownie jakby ktos turlał ziemniaki po schodach do piwnicy zamiast rownego karabinku;)

 

 

I co? odpowiadają??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój, zostawcie tego Biedaqa w spokoju ;), on was i wszyscy tą całą kwestię dwójek.

Każdy gra to co mu odpowiada, każdy może myśleć po swojemu. Jedynki są bardziej true, ale w dwójkach też jest moc, z triggerami oczywiście :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym tylko poinformować , że Lucass dołączył do Szkoły Drumhouse i zaczynamy razem działać , może jakieś duety ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedaq zobacz co napisal John w swoim jakby muzycznym Bio...idealna odpowiedz na to co pisales :))

 

...................

It forced me to try harder, to develop stronger practice routines; it helped me stay with something and work on it. That felt healthy to me. It made certain things in my younger life much easier on me. As I grew, I began to understand that many other musicians felt the same, but like a football team may have an overly confident linebacker that can make the game not as fun as it should be, so does drumming. Certain characters want to place rules on your drumming, they call it cheating. Cheating? Thereâs cheating in art? In my humble opinion, anyone that takes another personâs technique into question and applies an imaginary set of rules to it in order to label it âinvalidâ simply isnât a musician and probably has some deep-seeded lack of confidence in his/her own self. Same goes for anyone that feels the need to offer up unnecessary critique. This is my long-winded way of saying, Embrace the art! Whether itâs two-foot blasting, double strokes, one-handed rolls, triggers, etc., if it makes you feel good as a player, USE IT! Though the term âextremeâ may fit whatâs going on in this genre of music, death metal does not need a euphemized title to soften its exterior for the rest of the world. It needs open-minded, intelligent musicians that want to teach and expose the art and music that just happen to sit behind an easily and commonly misconstrued title.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...