Skocz do zawartości
MrDrumix

Mój Mapet Ku = )

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Dziś przyszła i na mnie kolej.

Mapex Q w niecodziennej konfiguracji, a mianowicie:

 

BD 22 ( Coś Emado podobnego, pewności nie mam gdyż żądnego logo czy znaku charakterystycznego nie dopatrzyłem sie)

 

TT12 (G2)

FT14 (Ambassador powlekany)

FT16 (G2)

 

SN 14 / 5.5 (G1 powlekany)

(do tego jest jeszcze nieużywany TT 13)

 

Hardware jest oryginalny + dokupione 2 łamańce i ramię pod wszystko co pod prawą ręką wisi ;)

 

Są jeszcze Ringi Evansa i żelki co by bębny za długo nie wybrzmiewały mi = )

 

Blachy to kupione przed 2 dniami Amedie

HiHat - Amedia Classic 13'

Crash - Amedia Classic 16'

Ride - Amedia Vigor Rock 20'

oraz starsze:

Crash 16' Orion Twister i Splash Stagg Furia 10'

 

 

 

d4fffc93ac6ff098med.jpg 2db5689bd8668a82med.jpg 9c252481cbe76c26med.jpg

 

W przyszłości (tej niedalekiej) planuje dokupienie Ambassadorów na 12 i 16 oraz G2 na 14, i do tego jakiegoś białego rezo na centralkę, następnie (tak, to już ta dalsza przyszłość = ) szukać będe 2 crash-a na miejsce cieszącego się zaufaniem i szacunkiem( :lol: )Twistera + chinki .

 

Zapraszam do komentowania, zadawania pytań itd itd, wszystko mile widziane !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zestawik, ale z wytłumieniem chyba troszkę przesadziłeś :) Nie dość, że żelki, to jeszcze oringi. Żelki są spoko, ale oringi...bleee... Zabijają brzmienie bębnów, nawet jeśli jest to bardzo przeciętny Mapex Kuuuu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F.U. : po prostu nie mogę się zdecydować które brzmienie bardziej mi pasuje, więc wygodnie było by mieć i taki i taki zestaw naciągów (taki kaprys mały)

 

Sepultura: Crash brzmi bardzo fajnie, jest żywy, dość głośny, przebija się przez wszystko inne =) narazię jestem bardzo z niego zadowolony, dodam tylko jeszcze że bardzo ciekawie brzmi razem z większym bratem 18', fajnie się zgrywają. Prawdopodobnie to 18 Classica dokupię jak pojawią sie wystarczające fundusze ;)

 

Small: ta konfiguracja to rzeczywiście składak, 14 calowy floor przyjechał od Devil druma o ile dobrze pamiętam. Sprzedawał kiedyś secik Fusion, i dał się namówić na odsprzedaż floora. Tak więc tu szacun dla niego = )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
F.U. : po prostu nie mogę się zdecydować które brzmienie bardziej mi pasuje, więc wygodnie było by mieć i taki i taki zestaw naciągów (taki kaprys mały)

 

to kup 2 sety naciągów jeśli już, IMHO lepsze rozwiązanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to :shock: ?

Kupując 3 naciągi będę miał 2 sety naciągów ( G2 i ambasadory), to raczej wyjdzie taniej niż 2 osobne komplety = )

Poza tym chyba ciężko dorwać gotowy set naciągów 12,14,16 więc tak czy tak trzeba osobno każdy naciąg kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja np widzę jak na zdjęciach już wywalają jęzor na wierzch. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up !

Przybyła chinka Stagg DH 17' + biały Remo Ambassador 22 na rezonans centrali = )

Niedługo fotki całości ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc oto i zdjęcia całości ;)

Z nowości:

 

-Podwójna stopa Mapex P 580 ( używam już jakiś czas, ale dopiero teraz czas na zdjęcia miałem)

- wyżej wspomniana china Stagg DH 17 (świetna blacha swoją drogą :!: )

- białe rezo remo ambassador 22 ( bardzo cienki, więc centrala odezwała sie naprawdę żywym mocnym brzmieniem ;) )

- na 14 wylądował Evans G2

 

 

Z nowych rzeczy planuje zdobyć tomcholder do 12 co by można byłą ją wygodniej ułożyć i ramię do zawieszenia splash-a ;)

 

 

743b2c5e72a79b89med.jpg

 

6020b373f1e722cemed.jpg

 

 

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA !!! Każda opinia, pytanie itp miło widziana :biggrin:

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhmmm prezentuje sie naprawde dobrze, brzmi też w porządku :smile:

A co do twistera to o dziwo nie jest to priorytet jeśli chodzi o zmiany, wiadomo nie brzmi jakoś mega i odstaje od reszty blach ale jako drugi crash spisuje się naprawdę spoko :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...